Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Neten megismerkedtem egy lánnyal, aki nagyon jó fej, jókat lehet vele dumálni, szép is és én is bejövök neki. Igen ám, de a probléma az, hogy ő nem mutatott magáról nekem egész alakos képeket és csak most derült ki, hogy eléggé duci. Az arca nagyon szép, de a kövérebb lányok egyszerűen nem jönnek be. Beszélgetni jó vele meg minden, csak azt akarom elkerülni, hogy több is legyen ebből a dologból. Mert ő olyan szinten írogat már nekem, mint aki totál belém van zúgva. Valahogy a tudtára akarom adni, hogy ez így nem okés és ne akarjon tőlem semmi többet, de beszélgetni attól még beszélhetünk. Szerintetek hogy mondjam ezt el neki, úgy, hogy ne bántsam meg vele?

2013. febr. 24. 21:30
 1/2 anonim ***** válasza:
írd neki ezeket: szobabicikli, futás, fogyókúra.
2013. febr. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
mond meg neki h most nem szeretnél kapcsolatot senkivel... oké ez picit kamu, de így sztem nem bántod meg, az okot meg kitalálod-suli, családi gondok, stb... de azt is mond h nagyon jo vele besz és szeretnéd ha folytatodna...
2013. febr. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!