Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hatodik osztályban a felvilágo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hatodik osztályban a felvilágosításon miről fognak beszélni?

Figyelt kérdés
2013. febr. 25. 17:12
 1/10 honnantudjam válasza:
8.-ban lesz.
2013. febr. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Semmi érdekesről. Amit ott elmondtak, azt már tudtam. Még ajándék óvszert sem adtak :D
2013. febr. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nálunk is 6-ban volt. Értelem szerűen a nemi életről.
2013. febr. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen a tanár.

Nekünk egy 20-on éves csaj volt a biosz tanárunk (magunkat ismerve,utólag is nagy respect Ági néni).

Mondjuk ő elég vagány,minden kérdésre válaszolt (és pár haveromat rommá oltotta).

2013. febr. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekünk is hatodikban volt. Először külön a fiúknak és külön a lányoknak. Fiúknál gondolom az első magömlés, reggeli merevedés volt a téma. Lányoknál meg az első menstruáció és az azzal kapcsolatos problémák. Aztán konkrétan a szexről már a fiúkkal és lányokkal közösen volt szó. Mindenki kérdezhetett bármiről, és minket is kérdeztek, hogy felmérjék, hogy mennyire vagyunk tisztában a dolgokkal. Mindenféle szexszel kapcsolat téma is volt, pl a betegségek, ami szerintem nagyon fontos.
2013. febr. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Amúgy szerintem ez sajnos sok GyK-snak kimaradt,elnézegetve a "lehet,hogy terhes vagyok" kérdéseket.
2013. febr. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat! :)

És adnak valamiből mintát pl.:tamponból 13L

2013. febr. 25. 18:00
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem nálunk a lányok kaptak betétet.
2013. febr. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Lenyomnak valami nyomi 1 órás videót és ezzel le is tudták az egészet. Azért van ennyi fogyatékos kérdés az oldalon. legalább osztogathatnának pár óvszert..
2013. febr. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Solarian ***** válasza:
A vilanykörte helyes kicseréléséről...
2013. febr. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!