Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátommal 2 napja voltunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal 2 napja voltunk együtt és az ujára kerülhetett egy kis sperma 10 15 perc után megujjazott de száraz volt a keze lehetek terhes? . :/ normális6 válaszokat plz

Figyelt kérdés
2013. febr. 25. 19:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem, kizárt dolog hogy teherbe essél ilyentől.
2013. febr. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
és az ilyenek élnek nem életet.. grat
2013. febr. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nemi*
2013. febr. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
íme az érett tinitársadalom, aki fel van készülve a nemi életre
2013. febr. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
majd ha normálisan viselkedsz normális választ kapsz
2013. febr. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Döntsem már el én h.miket csinálok
2013. febr. 26. 06:26
 7/10 anonim ***** válasza:
senki nem mondta h nem csinálhatsz hasonló dolgokat, de ha hülye vagy utána ne rinyálj ;)
2013. febr. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

100%-ig egyet ertek az elottem szolokkal!

De ami a 'legokosabb' ilyen esetben, hogy varod a csodat hogy megjon a kovetkezo havi verzesed idoben, kozben megismeritek azt a szot hogy VEDEKEZES.. A kerdesedbol itelve maximum 15eves kislany lehetsz, tehat inkabb ovszer. HA nem jott m akkor mentek es vesztek egy terhessegi tesztet, Rossmanokban is lehet kapni, es megcsinalod!

Ha pozitiv akkor sz*pod a faszt kisdraga, es nyugodtan szolhatsz is anyadnak, ha negativ, akkor meg orulhetsz..

Ja es meg valamit mielott elfelejtem! Szerintem nem kellene bunkoznimeg flegmulni a valasz adokkal, mert tobbet ateltek, (atletunk) mar mint te!!

2013. okt. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Tudom 2 évvel később írok mert:

1. Érdekelne végül is teherbe estél?

2. A többi válaszoló neketek most mi a bajotok ti nem csináltatok ilyet? Nem döntheti el mit csináljon?

2015. ápr. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem lettem
2015. jún. 28. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!