Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeret, megis probal megvedeni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret, megis probal megvedeni onmagatol? Mit csinaljaak?

Figyelt kérdés

Van egy pasi,akibe szerelmes vagyok,es nala is latok olyan jeleket,h bejovok neki. Nem hivhatom csak el ugy kavezni,stb,magatol nem fog elhivni randizni,de meg egy kavera sem. A hatam mogott a kollegaival is szokott rolam beszelni(nem o kezdemenyezi a beszelgetest), es pl.:azt mondta,h majd nekem odaad valamit,amikor en meg megkerdeztem tole,h megcsinalta-e mar azt a valamit,akk azt mondta,h igen,majd odaadom XY-nak,es o nem mondott olyat,h nekem adja ide. XY pedig elotte mondta,h nekem fogja ideadni. Bocsanat,h ossze-visszan fogalmazom,de nekem is nagyon kesze-kusza a dolog.

Az lenne az egyetlen megoldas,ha megcsokolnam,o pedig vagy visszacsokolna vagy nem. Mindig tavolsagtarto velem,de megis viccelodik,meg olyan lazan elvagyunk...,tobbet var el tolem,mint mastol,van,hogy 10cm nincs koztunk,pedig sem O,sem en nem igazan konnyen engedunk be embereket az intimszferankba. Szerintetek mit tehetnek? Kort,stb.nem szeretnek elarulni,sajnalom


2013. febr. 25. 21:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem Te nagyon félreértettél valamit.Azt aláírom,hogy simán tetszhetsz neki,valószínű,hogy szimpatikus vagy a számára,vonzónak tart,stb. Ez viszont még nem jelenti azt,hogy szeret is.A távolságtartása azért lehet,mert lehet,hogy bejössz neki,de nincsenek veled kapcsolatban komoly szándékai.Ha lennének,akkor lépne,hidd el!Még a legzárkózottabb,legfélénkebb pasi is lép valamilyen formában,ha kell neki valaki.Szóval szerintem majd akkor éld bele magad,ha konkrétan lép Feléd valamit.Ne láss bele jeleket minden apróságba,mert magadat csapod be!Tudod,felnőtt módjára kell kezelni az ilyesmit.

Egyébként van valakije?

2013. febr. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Meg ha beleorulne is,akkor sem kezdemenyezne. Nem kepzelek bele semmit,inkabb keveset,mint tul sokat...
2013. febr. 26. 07:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez érdekes.Egy pasi akkor nem kezdeményez,ha nem is akar.Márpedig azért nem akar,mert Téged sem akar igazán.Ha kellenél Neki,a világ végére is elmenne utánad,és elmondaná,mit érez.Ez a delikvens nem úgy néz ki,mint akinek érzései vannak.Persze,tetszhetsz neki,kívánhat,vagy bármi,de az teljesen más.Ezt kéne megértened:a vágy,a vonzalom,és az érzelmek különböző fogalmak.Ha bármit is érezne irántad,lépne.Ezt onnan tudom,hogy a mostani barátom is elég zárkózott,de még ha a maga módján is,akkor is kimutatta,hogy kellek neki.Szóval ez nem kifogás.
2013. febr. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!