Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kell csókolózni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell csókolózni?

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek!!!
2013. febr. 26. 15:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Add meg a címed.
2013. febr. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is ezen aggódtam még 1 és fél éve, de tényleg jön magától. A lényeg, hogy nyeld le a nyálad és ne legyél túl vad első csóknál, majd csak ha belejöttél.
2013. febr. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Azt nem lehet tanulni. A lényeg az, hogy bízz magadban. Az első nem mindenkinek megy úgy ahogy kell. De ha a partner megértő, akkor még tanítgatni is tud, és vezetni is. Legyn szó férfiról, vagy nőről.

Nyugi. Bízz magadban! :)))


De elsőre nem kell lenyomnod a torkán a nyelvedet. Egy egyszerű szájrapuszival lehet kezdeni, aztán kicsit érzelmesebb csókkal, majd jöhet a francia, de elhanyagolható, attól függ, hogy a partner tapasztalt-e, mert ha igen, akkor valószínűleg ő fog vezetni! :)))

2013. febr. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom.
2013. febr. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Hallod,én is ezen aggódtam!:D

De,amikor a barátom megcsókolt,akkor nem tudom hogy csináltam,így vissza gondolva,még most sem tudom nagyon hogy hogy kell csinálni,de ott,tök jól ment:D És még meg is dicsért:D:D Úgyhogy ezen nem kell aggódni:)Jön magától!Nem szabad ráizgulni,mert akkor tényleg elrontod:S

2013. márc. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!