Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mai fiatal nők túlnyomó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai fiatal nők túlnyomó többsége tényleg az ilyen, szőrtelen férfitestet találja szépnek, vonzónak?

Figyelt kérdés

[link]


És ez az ízlésük a szőrtelenítő eszközöket gyártó multicégek agresszív marketingtevékenysége miatt alakult ki?


2013. febr. 26. 17:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Bezony most ez a divat. De biztos vagyok benne hogy a medve típusú férfiak is találnak csajt, a szőrösségen szerintem semmi nem fog múlni.
2013. febr. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Legalábbis olyat én még nem hallottam hogy ,"teszik, jófej, kedves... de túl szőrős szóval ejtem"
2013. febr. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, mert hasonló a hasonlóval, tudod.
2013. febr. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Én is ilyen vagyok, csak én gyárilag. Kéz-láb-fejtető szőrös, a többi helyre pedig nem jutott belőle.
2013. febr. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
49%
Nekem igen. Szebb látvány, mint egy szőrös test. Ha én veszem magamnak a fáradtságot, és szőrtelenítek, akkor a pasi is igazán megteheti.
2013. febr. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én a macisat szeretem ahogy irta valaki, hogy aki olyan az is talál magának párt...lehet guszti de én kifejezetten szeretek beletúrni a férjem mellkasába :)))
2013. márc. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 DeeJay B. Atti válasza:
Sajnos igen. És a legrosszabb, hogy most már nemcsak a fiatalabbak, hanem az idősebbek is. Sokan például emiatt nem találnak maguknak barátnőt. Szomorú de ez van. :(
2015. aug. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!