Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk főleg! Ti ebből mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk főleg! Ti ebből mit szűrnétek le? Szerintetek mit gondolt?

Figyelt kérdés
A minap voltam ügyeket intézni a városházán! Jó sokan voltak, és vártam, hogy sorra kerüljek. Egyik ismerősöm is velem volt. Ültünk, beszélgettünk, és a közelben volt egy fiú! Azt nem tudom amúgy nézett-e, de mikor oldalra fordultam pont rám nézett, de lehet csak úgy mert én is ránéztem. De én hülye nem kaptam el rögtön a tekintetemet, mert kicsit el voltam gondolkodva. Erre ismerősöm mondott valamit és felé fordultam. Utána meg pár másodperc múlva rögtön vissza rá. De nem tudom miért csak el voltam kalandozva, és olyan volt az egész mintha csak képzelném és nem lenne valóságos, nem venné észre, hogy úgy a képébe bámultam kétszer is, mintha nem is jutott volna eszembe, hogy félre is értheti:) ez lehet most nem túl érthető, de nem tudom másképp leírni! Nem ez a legnagyobb bajom, mert végül is lényegtelen, de remélem nem hitte azt, hogy rá akartam nyomulni! Végül is mindegy, mert úgy sem hiszem, hogy látom többet, de mégis kíváncsi lennék a véleményetekre! Olyan gáz volt! Még jó, hogy nem jött oda:)
2013. febr. 26. 20:58
 1/1 anonim válasza:
Ha nyomulni akartál volna, ÚGY néztél volna :)
2013. febr. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!