Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Találkozom egy tapasztalt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkozom egy tapasztalt sráccal, de nekem még barátom se volt. Biztos fontos neki a szex. Lehetek elég jó neki? Hogyan?

Figyelt kérdés
2013. febr. 27. 18:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Lehetsz.

Majd tanítgat.De ezt úgy is ő fogja eldönteni

2013. febr. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Figyelj, nem lehetsz tökéletes az első alkalommal. Mondd meg neki, hogy tanítson téged, hogy szóljon, ha valami nem tetszik neki, és dícsérjen meg, ha valamit jól csináltál. Esetleg kérdezgesd, hogy ez tetszik? Olyan kis kéjes hangon. Nem lehetsz egyből sexmester, ahogy először összekerülsz egy fiúval...

De szerintem azon ne izgulj, hogy elég jó tudsz-e neki lenni. Én is pont ebbe a hibába estem, és nem tudtam elengedni magam sex közben.. Aztán átbeszéltük ezt a dolgot, és minden rendbejött :) sokkal dinamikusabbak lettek az együttlétek! :)

2013. febr. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nyugi! Majd megtanít!

Ha kezdőként nem kellesz neki, akkor majd én tanítalak!

F.

2013. febr. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hármaska, azt egy szóval se írta, hogy milyen a neme
2013. febr. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

#4 Bakki! #2 Nem mindenben ertek egyet, miert ne lehetne jo az elso 20/F vagyok es a baratnomnek egyaltalan nem fajt, pedig nem a mereteimmel vannak bajok, igenis buszke vagyok ra, annyi az egessz hogy tudnod kell kezelni a lanyt, ha elmagyarazza valaki, hogy ez a dolog nemfaj ha nem akarod akkor okes, azert faj mert tagul, nem pedig mert a szuzhartya elroppan, azt meg se erzi egy lany sem, ha nem stresszelsz rajta, es van egy turelmes baratod akkor nem lesz elsore se semmi baj, ha megis faj, akkor az az elso 2 percben zavar utanna belejossz (felteve ha lany vagy, megegyszer bakki #4)

20/F

2013. márc. 4. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kettes vagyok! :)

Örülj, hogy a barátnődnek nem fájt, nekem iszonyúan, és kb 3.próbálkozás után sikerült normálisan az "első". Minden nőné szinte különbözik, hogy mennyire fáj az első behatolás, de az igaz, hogy a tágulás fáj, a szűzhártya szétszakadás nem, csak vérezhet, de nekem pl nem vérzett..

Az is igaz, hogy tudni kell kezelni a nőt, én csak azért írtam azt, hogy nem kötelezően kell tökéletesnek lennie az elsőnek. :) és hogy ne parázzon rajta! :)

2013. márc. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Mindent osszevetve #6 egyezzunk meg, ha faj, ha nemfaj, a lanynak es a fiunak is szep az elso! :] az elso szerintem igy vagy ugy, de tokeletes! A SZEX JOO!!! :D de csak esszel!
2013. márc. 7. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!