Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok jó helyet?

Figyelt kérdés
Kerdesem a kovetkezo: parommal ki akarjuk probalni az analt de egyikunknel sem lehet nincs mas lehetoseg mint vmi nyilvanosabb helyen kene... de persze nem szeretnenk ha rajtakapnanak...pl mosdok ilyesmi....ha vkinek van tapasztalata ilyen helyen valo alkalomrol akkor irja le. Koszonom. Ja es kort nemet is lecci.

2013. febr. 28. 10:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Az ilyesmihez - főleg ha első alkalom - kellően el kell lazulni. Egy nyilvános hely erre - szerintem - alkalmatlan. Így inkább várjatok vele.
2013. febr. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Pesten sőt máshol is, rengeteg helyen lehet szobát bérelni csak néhány órára, és nem is húzós az ára. Az nem jó??

Esetleg: ha pesti vagy éjjel vagy este a MArgit sziget sem rossz ötlet, bár én inkább a szobát javaslom, mert fázni fogtok.

És otthon nem okés? :) Úgysem néz titeket senki, hogy mit csináltok, ezt nem értem :))

2013. febr. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!