Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg túl nagy és undorító...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg túl nagy és undorító a fenekem?

Figyelt kérdés

[link]


Tisztában vagyok vele, hogy van rajtam 10-15 kg felesleg, dolgozom rajta, hogy lemenjen. Remélem nem fog sokáig kinézni így a hátsóm, de most nagyon szörnyű? Fiúk, ti elundorodtok tőle?


2013. febr. 28. 15:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem tűnik nagynak, de megnéznék egy képet oldalról is.
2013. febr. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Hát oldalról.... van egy ilyen képem...



[link]


nem valami szép, tisztában vagyok vele.... :(

2013. febr. 28. 15:37
 3/13 anonim ***** válasza:
87%

ne ostorozd magad, mert az önbizalomhiány nagyon meglátszik.

Nincs vele nagy baj, szerintem a pocid nagyobb. Sportolj, fogyj egy pár kilót, de az a fontos, hogy jól érezd magad a bőrödben!

2013. febr. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem nincs veled semmi baj, a fenekeddel meg főleg nem. Pocakból kicsit leadsz, és teljesen jó. :)
2013. febr. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem szép kerek feneked van. Vicces, hogy az életben leszólják a pasik, közben meg Kim Kardashian-re verik otthon, akinek vagy úgy 3* ekkora segge van. :D

[link]

2013. febr. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Oldalról sem nagy, semmi baj nincs a fenekeddel.
2013. febr. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem maximum az a baj hogy nem az alkatodnak megfelelően öltözöl. A nadrág lóg rajtad és a pucsi sem jó. Egy kicsit lehetnél izmosabb de ennyi.
2013. febr. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Hogyan kellene öltözködnöm?
2013. febr. 28. 17:11
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem egy kicsit nőiesebben, ez ami rajtad van nem túl előnyős. Ha valakim van néhány plusz kiló annak szerintem fokozottabban odakell figyelnie arra hogy mit hangsúlyoz és mit nem. Nehéz erre igy írásban válaszolni, de mivel nö vagyok és nekem is volt olyan időszakom amikor volt rajtam plusz tudom miről beszélek. Egy kicsit nézz körűl a neten, találsz olyan képeket amik segíthetnek.
2013. febr. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem a fenekeddel van a baj, hanem az egész testeddel... Remélhetőleg a fogyással majd le megy ez a részed is, mert úgy néz ki, hogy egyenletesen oszlik el a felesleg! :)

A fogyáshoz sok kitartást és hajrá! Szép leszel! ;)

2013. márc. 1. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!