Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kérdezte ezt tőlem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kérdezte ezt tőlem a lány, mit jelent ez?

Figyelt kérdés

A sítáborban megismertem egy lányt aki nagyon tetszik nekem és mindig csak rá gondolok ezért nagyon sokat beszélek vele és megprobálok mellette lenni, de az osztálytársai állítólag azzal piszkálják,hogy ő belém zúgott csak azért mert sokat vagyunk együtt. Tegnap este amikor csak kettesben voltunk akkor finomat megkérdezte,hogy kérdezhet-e valamit és mondtam neki,hogy persze majd megkérdezte,hogy:"Ugye nem gondolod azt,hogy akarok tőled valami? Csak azért mert mindenki erről beszél."


Szerintetek miért kérdezte ezt? Szégyel engemet?


Köszönöm!


2013. márc. 1. 07:53
 1/4 anonim ***** válasza:

"engemet" engem*

Amúgy nem szégyell, csak nem vagy az esete.

2013. márc. 1. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én kérdeztem már ezt olyantól aki nekem tetszett haha.. úgyhogy egyáltalán nem biztos hogy nem vagy az esete :D
2013. márc. 1. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Wenoxys válasza:

A tettekre figyelj. Ne a dumára.

Ott volt Veled. Keresi a társaságod? Vagy Te erőlteted?

2013. márc. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Discover válasza:

"Ugye nem gondolod azt,hogy akarok tőled valami?"


Ez egy alap kérdés amire én a helyedben azt válaszoltam volna.

-Miért,kellene?

vagy

-Ezt miből gondoltad?


Az ilyen"labdát azért jó lecsapni mert a következő mondataiból biztos meg lehet tudni,hogy mit is akar.

2013. márc. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!