Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi idő után mutassam be a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után mutassam be a barátaimnak a barátnőmet?

Figyelt kérdés

Összejöttem egy lánnyal de picit fura, nincs rámhangolódva teljesen. Úgy érzem, hogy egyenlőre még főleg érzelmi alapokon fekszik a kapcsolatunk. A lánynak kicsit furcsa a stílusa ezért félek, hogy nehezen fogadnák el a barátaim és rosszul érezné magát, de idővel mindenképp szeretném nekik bemutatni mert sok közös programra fogunk együtt elmenni.


Tudom, az én hibám, hogy összejöttem egy olyan lánnyal akiről tudtam, hogy valószínűleg nehezen fogadják majd el a barátaim, de nem szégyenlem, csupán úgy érzem ennek még nem jött el az ideje.


Hogy csináljam ezt az egészet? Egyenlőre olyan káosz van a facebookján is (istenem a facebook....) hogy meg sem merem mutatni az adatlapját az ismerőseimnek.


2013. márc. 1. 08:20
 1/9 A kérdező kommentje:
Ezt, hogy nincs rámhangolódva úgy értem, hogy még külön világot él és nem helyezkedett el kényelmesen az én világomban.
2013. márc. 1. 08:20
 2/9 A kérdező kommentje:
Azt egyébként kicsit szégyenlem, hogy főleg szexuális indíttatásból ismerkedtünk és jöttünk össze. Ez nagyon nem szerencsés. Tehát alapjáraton nem jöttem volna vele össze, de sokat voltunk együtt és megszoktam a társaságát.
2013. márc. 1. 08:22
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor még biztos nincs itt az ideje! Amíg bizonytalanság van benned, addig a bemutatósdit felejtsd el. A családnak szerintem, már akkor kell bemutatni, ha stabil a kapcsolat. Felesleges minden új lányt az életedben megismerni nekik is... ;)
2013. márc. 1. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Sokszor fogod még ezt érezni... nem akarok látatlanba ítélkezni, de szerintem ez nem szerelem. Vonzódsz hozzá, szimpatikus, de ne keverd a valódi érzelmekkel.

Az ilyen kapcsolatokra is szükségünk van, de tudni kell őket helyén kezelni. Valószinűleg a lány is érzi, hogy ez egy lazább kapcsolat és ezért "nem veszi annyira komolyan" a dolgokat. Tegyél Te is így.

2013. márc. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
ő szeretné, ha később komollyá válna.
2013. márc. 1. 08:31
 6/9 anonim ***** válasza:

Később. A később az nem most van. :)

Addig még sok minden történhet. A férfiak sokszor "hidegfejűbben" tudnak gondolkodni egy kapcsolatban. Magyarán mondva, nem gondolják azt 2 hét után, hogy halálosan szerelmesek stb...

Igyekezz Te is kellően észnél maradni és nem beleélni magad, egy még nem létező dologba.

Ja és attól mert Ő még akar valamit, át kell gondolnod, hogy Te is akarod-e. Az egyik nem következik a másikból! ;)

2013. márc. 1. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mikor jöttetek össze? Hát nem tudom, hogy mit értesz az alatt, hogy fura a stílusa! Mert azért elég nagy különbség van valakinek a jelleme között meg egy új kapcsolathoz való hozzászokás között. Ha a lány alapból " fura" és nem csak azért mert még nem érzi komfortosan magát a kapcsolatotokban,akkor mi lesz? Nem fogod felvállalni? Mert még azt megértem, hogy friss a kapcsolat és várni akarsz egy picit,hogy neki se legyen kényelmetlen,de akkor is...Hát azért, ha már valakivel összejössz, akkor vállald már fel.. Nekem például nagyon szarul esne, ha a pasim nem merne még facebookon sem megmutatni a haverjainak, nemhogy élőben... Szerencsére nálam mindig pont az ellenkezője volt és már kb. rögtön be lettem mutatva, mondjuk én igénylem is, hogy a haveri kör megismerjen.

Talán meg kéne kérdezned a barátnődet is, hogy mit szólna, ha bemutatnád a barátaidnak. Vannak olyan lányok, akik külön életet akarnak élni,mármint, hogy a kapcsolatotok csak a kettőtök élményire terjed ki és minden más az ő meg a te külön dolgod.

Ismerek olyan lányt, aki nem hajlandó a pasija haverjait megismerni sem, mert ő nem kíváncsi rájuk,de a pasiját sem viszi az ő baráti körébe.

2013. márc. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az mit jelent, hogy káosz van a facebookján?
2013. márc. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
azt, hogy fent van róla egy sor rendkívül előnytelen kép is.
2013. márc. 1. 09:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!