Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent a nők számára az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Blazer X kérdése:

Mit jelent a nők számára az "izgalmas" kifejezés, és hogy lehet izgalmasabb egy ember?

Figyelt kérdés
Régebben olvastam itt, hogy a nők azért szeretik a "rossz fiúkat" mert izgalmasabbak. Azt szeretném megtudni, hogy ez az izgalom alatt mit értenek a nők. Pl.: Bungee Jumping, hegymászás, vagy egészen más?
2013. márc. 1. 13:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Több pénze van.
2013. márc. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nekem is azt mondta mindig a volt nőm hogy te más vagy mert veled izgalmas stb....de igazából tudod mit jelent ez? hogy átb*asztam egy párszor.


extrém félrekúrás a sportág neve haha .

2013. márc. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Bazz!

Te is jól nyomod az ipart #2-es. :D

2013. márc. 1. 13:07
 4/6 anonim ***** válasza:
A rossz fiúk általában keményebbek, vadabbak az ágyban. Ez vonzza a nőket. Néha kell egy kis vadság, szenvedély, amit nem biztos, hogy egy nyámnyila, vagy romantikus pasi tud biztosítani.
2013. márc. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

izgalmas aki sz@rik a csajra akivel épp van, de néha elhint neki pár kedves szót, ilyenkor a nő nem tudja mi van,

nem veszed fel mindig a telót, nem írkálsz neki ha ő ír is.

néha meg rácsörrentesz h mi van

mondogatod neki h ezzel és ezzel a csajjal találkoztál mert egy társaságban összefutottál vele,

kicsit sejtelmes vagy , főleg a magán életeddel kapcsolatban

ködösítesz neki ha kérdez konkrétumot

ezek nem is nagy dolgok, ha egy csajjal ismerkedsz, de ha vonzódik hozzád a fene megfogja enni, mert elkezd majd féltékenykedni...de ne hagyd neki

2013. márc. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Engem izgalmasnak tartanak, mert bármit képes vagyok leszarni, és nem hiszik el. "Áh biztosan nem" és mikor kiderül, hogy de bizony de, akkor van a sírás rívás.
2013. jún. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!