Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelentsen ez egy férfinél?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelentsen ez egy férfinél?

Figyelt kérdés

Van egy tőlem kb 10 évvel időssebb srác. Nagyon kedvelem. Azt vettem észre, hogy néha mintha figyelne, így kezdtem keresni a társaságát. Manapság már magától is leszólít, mosolyog rám bátrabban. Leszólítgat egy-egy percre.

Most azt is megcsinálta, hogy segítséget kértem, de nem mentem az anyagért. Még ő mondta nekem, hogy na valamikor beszélünk?

Mondom aha. És most beszéltünk, nevetett rám és azt vettem észre, hogy nyúlt a kezem felé kedvesen, mintha megérintené a karomat, de mégsem tette. Majd mentem tovább.


Na mi a helyzet itt? Van valami?


2013. márc. 1. 17:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok és milyen intézményben találkoztok? Munkahely? Csak az a fura, hogy srácot írsz.
2013. márc. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

A srác csak úgy jött. Ő 30, én 20.


Egy helyen dolgozunk.

2013. márc. 1. 17:32
 3/7 anonim ***** válasza:
Idegeneket szoktak leszolitani. Ismerösöket meszolitanak. Melyik is?
2013. márc. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
megszolit
2013. márc. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem az a lényeg na.
2013. márc. 1. 17:35
 6/7 anonim ***** válasza:

Különösen munkahelyi kapcsolatoknál szokott az előfordulni, hogy a távolságok csökkenek. Azért jó ezt tudni, mert ez sokszor anélkül megtörténik mielőtt te vagy ti felfognátok, hogy igazából lehet valami.


Az hogy nyúl a kezed felé még mindig két dolgot jelenthet.

1, önkéntelenül odanyúlt, aztán megállította, nehogy azt hidd, hogy...

2, önkéntelenül nyúlt a kezed felé, de megállította, nehogy rájöjj...


Illetve van egy harmadik verzió is. Azért közelít meg 15 cm-e vagy azon belül valamelyik testrészével, hogy tesztelje, kimozdulsz-e, elhúzod a kezed, tartod a köztetek lévő távolságot, stb...


Szerintem mondjuk bejössz neki.

2013. márc. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kedves 17:44-es, köszönöm szépen!
2013. márc. 1. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!