Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meggondolhatja magát? Megijedh...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meggondolhatja magát? Megijedhetett?

Figyelt kérdés

Nem olyan régóta (kb. 3 hete), el kezdtem beszélgetni egy fiúval. Ő kezdeményezett, személyesen is találkoztunk már előtte, csak régebben (kb. 1 éve).

A 3 hét alatt nagyon sokat beszélgettünk, nagyon sok mindent megtudtunk egymásról, olyan dolgokat is elmondtunk egymásnak, amiket nem köt az ember mindenki orrára.

Volt, hogy hajnali kettőig beszélgettünk és nem érdekelte, hogy reggel 5kor kel, mert dolgozni megy...Volt, hogy váltásban dolgoztunk és így egyszerre nem tudtunk fenn lenni a közösségi oldalon, de így is regényeket írtunk egymásnak.

Nagyon megkedveltem, ő is ugyanígy vélekedett/vélekedik rólam.

A héten végre összejött a találkozó...kicsit furcsa volt, hogy végre személyesen is láthatjuk egymást. Elmondása szerint jól érezte magát, nagyon kedves volt, fizetésnél nem engedte, hogy fizessek, hanem kiegyeztünk abban, hogy legközelebb én fizetek. A pályaudvaron is megvárta velem a buszt. Puszinál több nem történt.

Viszont másnap este írt, hogy egy nagyon kedves lányt ismert meg bennem, de nem akar hitegetni, de azért még beszéljünk és reméli, hogy nem utálom.

Másfél éve van egyedül, sokat szívott a jó szíve miatt, csúnyán kihasználták. Én lassan egy éve vagyok szingli, kb. ugyanígy jártam én is az előző kapcsolatomban, mint ő.

Két műszakban dolgozik, valamint mellette rengeteget segít otthon, így alig van szabadideje.

Én suliba járok és mellette dolgozom, nekem sem túl sok a szabadidőm.

Mitől tört rá ez az érzés? Megijedhetett, hogy nem tudunk eleget találkozni?

Mielőtt valaki azt mondaná, hogy biztos ronda vagyok és nem tetszettem neki...nem tartanám valószínűnek..de tényleg nem tudom mit gondoljak.

Valamint, ugye írta, hogy reméli beszélünk még, akkor csak ír nem? Mert én nem fogok...úgy érezném, hogy nyomulok, és hogy ez kellemetlenül érintené őt.

20/L 23/F


2013. márc. 2. 11:40
 1/9 anonim ***** válasza:

Amíg nem találkoztatok, addig jó volt minden a találkozó után pedig elmondta, hogy nem akar hitegetni. Sajnos ez azért van mert nem jöttél be neki, hiába is írtad, hogy nem erről van szó, de szerintem tuti.

Amúgy, a találkozó után mennyit beszéltetek?

2013. márc. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

attól h szép vagy még nem biztos h szexuálisan is vonzod őt, sajnos ez van, nem mindig jövünk be azoknak akik bejönnek nekünk :)

20L

2013. márc. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
ha valaki azt mondja, hogy szemtelenül csinos vagyok, akkor azt csak nem értem félre..vagy igen??? :/
2013. márc. 2. 13:43
 4/9 anonim ***** válasza:
lehet nem akart megbántani..
2013. márc. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ezek szerint valami mégsem volt jó...
2013. márc. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem csak simán beijedt. Nem hisz a szépen végződő mesékben.
2013. márc. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

beijedt...

egy hétig nem beszéltünk ezután az eset után..

majd lájkolta a képem...gondoltam mi a sz*r, ha olyan rondának tart akkor miért lájkolgat...

aztán másnap beszéltünk...és közölte velem, hogy hülye vagyok, hogy rondának hiszem magam, nagyon tetszek neki, meg szimpatikusnak tart, csak benne egy ideje megtört valami, amit nem tud helyre hozni...meg fél a csalódástól...

2013. márc. 11. 20:21
 8/9 anonim ***** válasza:
Szóval nem jött neki össze a másik csaj. oké értem.:D
2013. márc. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
egyáltalán nem úgy beszélgettünk, hogy nyomult volna, vagy h úgy gondolná, hogy akkor ugorjunk neki...
2013. márc. 11. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!