Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok a helyemben? (ötletek, fantázia)

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok, szép és okos is:) Most költözök be a saját lakásomba a városba, és van egy kocsim is. A család Németországban él. Ha bejön egy épp futó projektem, lesz havi több százezres keresetem, szóval egy viszonylag biztos helyzetből kezdhetek tovább lépni. Sokat gondolkozom azon, mihez fogjak, hiszen az iskolával sem akarok törődni. Gondoltam szexpartikra a lakásomban, az is hozna egy kis pénzt, meg elautóznék napokra akár Pestre, akár külföldre "kalandozni". Úgy érzem, hogy elég szabad leszek ahhoz, hogy bármit megtegyek. Nektek milyen ötletetek van, ti mit csinálnátok?


mielőtt mondanátok: nem kamu, nem dicsekvés(név nélkül vagyok..), valóban érdekel, ti mit tennétek


2013. márc. 2. 18:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
ahha gondolod :)
2013. márc. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Mi az?

Megirigyelted a tegnapi 20 oldalas kérdést?

Amúgy egy tó parti házat vennék,ahol kilométerekre sincs senki.

2013. márc. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Mázlista vagy, én nagyban élvezném az életet a haverokkal :)
2013. márc. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Remélem elkap a szifilisz-tripper-AIDS triumvirátus.
2013. márc. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
milyen 20 oldalas kérdés?
2013. márc. 2. 18:22
 6/20 anonim ***** válasza:
Minden rosszindulat nélkûl irom neked,hogy nagyon kapd össze az eszed józanabbik felét!Szexpartyk a lakásodon=egy halom haszonlesõ,plussz ki tudja milyen alvilági figurákkal kavarodsz össze.Manapság inkább szerezhetnél egy normális barátnõt,vagy váltogasd õket de villogj a h
2013. márc. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
2013. márc. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
bocsa.....folytatom.Szóval ne villogj a helyzeteddel,mert nagyon sokan visszaélhetnek ezzel.Tudod megsugom neked,hogy a világ nem olyan
2013. márc. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

kösz foley. nem olvastam ezt a kérdést...


amúgy akár az alvilágba is beszivárognék:D izgalmasnak tartanám. összeszedek pár havert, a lakásomból központot csinálok, először csak k.rvákat futtatok aztán ahogy jön a városi cigánymaffia, felfegyverzem az embereimet és végre izgalom lesz:D

2013. márc. 2. 18:27
 10/20 anonim ***** válasza:
...nem olyan amilyennek te most látod,gondolod.Fontold meg szórakozz de ésszel!Elnézést de befagyogatott a pda!
2013. márc. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!