Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti hogyan kezelnétek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti hogyan kezelnétek, ha kezdeményeznétek, és a fiú visszautasítana? (17/L)

Figyelt kérdés
Ráadásul osztálytárs.

2013. márc. 2. 21:19
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
Első hiba: házinyúlra nem lövünk, mert innentől kész pokol (is) lehet az életed.
2013. márc. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Pretty Ballerina ***** válasza:
15%
Ilyen csak fordítva szokott előfordulni. :D
2013. márc. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Sajnos a helyzet adott, úgy tűnik, belehabarodtam :)
2013. márc. 2. 21:22
 4/9 anonim ***** válasza:
90%

Hát beszélgess vele sokat, érdeklődj iránta aztán vagy lesz valami vagy így marad :)


Még 1,5 év ha jól számolom. ;)

2013. márc. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%

Próbálj meg nem beszélni vele, ne keresd a társaságát. Ha ő akar vmit, akkor lépni fog, ha ezek a jelek nem látszódnak, akkor úgysem akar semmit...tapasztalat... addig felejtsd el amíg nem fáj nagyon, mert később pokoli lesz...:SS Bocsi, épp most estem túl egy ilyenen...azaz még lábadozok...igaz, hogy csak egy közös órám van vele, de már az is elég ciki...:/

20L

2013. márc. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
pacsi:) ebben a helyzetben vagyok. de hálistennek nem osztálytárs !
2013. márc. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
90%
Sehogy. Tudom, hogy nem mindenkinek fogok bejönni, aki nekem tetszik, de egy próbát megér. Ha visszautasít, legalább tudom, hol állunk, míg ha meg se kérdezem, akkor az életbe se tudom meg, mit gondol rólam. Falhoz nem vág, elég magabiztos, talpraesett csaj vagyok, hamar találok mást.
2013. márc. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Magától a visszautasítástól tartasz vagy attól, hogy kínos találkák követik majd? Csak mert szerelmi vallomást én már ejtettem meg úgy, hogy tudtam, nem fogja a várt gyümölcsét hozni (a srácot a közeli haverjaim közé számoltam, így nem csoda, hogy beszámolt nekem az egyik jó barátnőm iránti vonzalmáról). Utána viszonylag könnyen találtunk újra közös hangot, de tény, hogy ehhez segítségünkre játszottak a körülmények. Úgy kell viselkedni, mintha mi sem történt volna. Idővel feloldódnak a gátak, ellenére annak, hogy belekezdeni nehéz.
2013. márc. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én legjobban a visszautasítástól félek, attól, hogy a jelei ellenére mégsem tetszem neki, vagy nem akar tőlem semmit és utána meg kínos lesz nap mint nap látni, és a többiek is tudni fogják.(mert ez kitudódik)
2013. márc. 2. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!