Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez a ruha buliba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez a ruha buliba felvehető?

Figyelt kérdés
2013. márc. 3. 17:04
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
2013. márc. 3. 17:04
 2/14 A.Romanov ***** válasza:
Szerintem simán, ennél jóval kisebb rucikban szaladgálnak lányok bulikba... Ha ilyen alakod van (te vagy a képen? ) akkor gond nélkül. Szerintem.
2013. márc. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha ezt felveszed akkor a tánctéren fognak megdugni.
2013. márc. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Ágota Nóra ***** válasza:

Igen fel.

13L

2013. márc. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Felvenni fel lehet, senki nem tiltja meg, de az biztos, hogy igen olcsó ribi hatását fogod kelteni. Ha emellett döntesz, legalább cicanadrágot vegyél alá, ne átlátszó harisnyát.
2013. márc. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Felvehető.Csak ne csodálkozz ha sokan meg akarnak majd dugni.
2013. márc. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Rajongóid lesznek az biztos.
2013. márc. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

gondolom vagy pasiddal mész és lesz ennek "folytatása" vagy egyedül mész és pasit akarsz felszedni...

ez tényleg ugymond "kefélős" ruci... :) ha csaj lenné kakkor a nagyon bátor kategoriába tartoznék ha ilyenbe ilyen időbe el mernék menni :)

Biztos hogy páren fognak ajánlatot is tenni :)

2013. márc. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 fospuska ***** válasza:
nekem kicsit erős...:) biztos,hogy álló cerkával fognak a palik körüldongani,főleg pár ital után. mondjuk ha ez a kívánt hatás,akkor tökéletes,de azt tudni kell,ennek a ruhának azért megvan a maga közönsége. :) én spec. jobban kedvelem a szolidabban öltözött lányokat,akik csak sejtetik,mi lehet a cucc alatt.
2013. márc. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem ez csak egy póló, cicanadrággal még elmegy, de csak ebben a ruhában simán hivatásosnak néznélek.
2013. márc. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!