Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondhatott neki?

Figyelt kérdés
A barátnőmet elvitte egy srác egy nyugisabb helyre (házibuiba voltunk, nyugisabb hely=hálószobálya) azzal a kifogással hogy a házidogába nem ért valamit. Na és utánuk mentem, de nem azért mert nem bízok a barátnőmbe, hanem mert ismerem a srácot... és odaadta neki a lapot, és közbe hátulról jol rátapadt, meg a csípőjét simizta a gyökér, ez mind kb. egy perc alatt, ugyhogy gondoltam bemegyek, de akkor láttam, hogy a csajom ellenáll, és kijönni készül, ugyhogy madadtam. De mondott a pali neki valamit, és utána hagyta magát a csajom, hogy megcsöcsöréssze, majd az ölébe ültesse és izgassa. (ez nem vall rá!) Ezután elmentem vissza a többiekhez. Nemtom miért nem rontottam be.(nem akartam hogy a barátnőm azt higgye nem bízok benne.) De fél óra múlva jöttek ki. Ami nem is volt olyan feltűnő, mert sokat voltak. Mi a fenét csinálltak ennyi ideig? Csak nem a házidogát?! Utána nem nagyon foglalkozott velem, hanem a barátnőivel vihorászott, ami ezelőtt soha nem is zavart. :@ Bekelett volna mennyek??? Ti mit tettete volna? Ja és utána miután kijött annyit kérdeztem, "minden rendbe? erre ő:ja."
2013. márc. 3. 17:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyon unatkozol? Kitartás, holnap már suli!
2013. márc. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Atyaúúúristen... és ilyennek van barátnője O.o

Te jó ég mekkroa puhány szánalomra méltó puhap*cs vagy...

én abban a pillanatban vágtam volna pofán a srácot amint hozzáér a nőmhöz... nincs benned semmi önbecslés??

Hát tudod örülök hogy a kérdés kamu, mert az életben tut ha ott lettem volna én vágtalak volna pofán hogy ébredj már fel...

A csajrol meg most nem is mondanák semmit

2013. márc. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azért nem mentem be, mert volt már egyszer valami ilyesmi, és elkezdett hisztizni nekem hogy miért követem mindenhova (ami nemigaz!) és azt hittem hogy vigyáz magára. Na de a kérdésre válaszolva megkérdezem hogy mit csináltak ketten, kiakadna?? És mit csináltak? Mert a legrosszabbat nem akarom feltételezni.
2013. márc. 3. 17:26
 4/4 anonim ***** válasza:
A barátnőd egy ribanc... Én sosem tennék ilyet a párommal, tisztelem és szeretem őt.
2013. márc. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!