Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes belém? Honnan tudhatom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes belém? Honnan tudhatom?

Figyelt kérdés

Egy hete megismertem egy srácot, azóta már párszor beszélgettünk, és én teljesen belezúgtam. Az érdekelne, hogy ez a srác szerelmes belém, vagy csak egyszerűen bejövök neki?:D Úgyértem... kiváncsi vagyok, hogy több csajjal is csinálja-e ezt, vagy csak velem, és hogy gondol-e rám, mikor nem vagyok a közelében? Stb.

Tudom, ezt ti onnan nem tudjátok megmondani, de azért lehet tudnátok segíteni.

Mikor egymásra nézünk, mindketten elkezdünk mosolyogni. Ő szólított le, már az első alkalommal megkérdezte, hogy van-e pasim. Egy csomó cuccomat (pl karkötő, öv) dícséri. Érdeklődik felőlem, és mikor beszélgetünk folyton mosolyog, vigyorog, néha még pirulgat is:D. Mikor köszönünk egymásnak, mindig előre köszön, és úgy, hogy "sziaaaa".:D Én folyton rágondolok, és nem tudom kiverni az arcát, a mosolyát a gondolataimból... Ő hogy lehet ezzel? Lehetséges, hogy Ő is gondol rám? Vagy őt csak akkor érdeklem, mikor ott vagyok?

16/L


2009. szept. 12. 12:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem könnyű. Ha fiatal még nemigen lehet tapasztalata a csajok szédítésében, egyébként nem hiszem hogy lehetséges lenne megmondani. Neked most mázlid van, mert a pirulást nehezen tudná szimulálni. Sok sikert! 28f
2009. szept. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!