Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha elmondom neki, hogy szerete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elmondom neki, hogy szeretem tényleg "elfog hagyni"?

Figyelt kérdés

Van egy srác akit júliusban ismertem meg,mivel elköltöztem apámhoz. A mostoha testvéreim azt mondták,hogy ne érdekeljen,mert a srác csak egy "szívtörő" és csak kihasználja a lányokat. Egyszer leszólított és elkezdtünk beszélgetni.( Kb 1 hétre rá elmentem egy buliba a mostoha testvéreimmel és a srác is ott volt. Meghívott egy italra,beszélgettünk aztán mondtam,hogy én most haza megyek ő mondta,hogy kikísér. Végül is elkísért a buszmegállóig,megnéztük a menetrendet és kiderült,hogy a busz csak 30perc múlva fog jönni,annyi idő alatt meg haza is tudok gyalogolni. Haza kísért és a kapu előtt megcsókolt és meg megpofoztam,mert eszembe jutott mit mondtak a mostohatesóim.... Pár napra rá,már telihold volt és gondoltam elmegyek megnézni a tavat és csinálok pár képet amin meglepődtem,hogy ő is ott volt. Sokat beszélgettünk,de a csókról nem mondott semmit,de továbbra is nyomult,viszont nem csókolt meg. ( ez idő alatt végig úgy tettem,mintha közömbös lenne számomra.)... Másnap megint elmentem a tóhoz kíváncsi voltam,hogy ott lesz-e és ott volt. Megakartam viccelni és mondtam neki,hogy most öngyilkos leszek meg nagyon hülyén nézett. Beugrottam és nem jöttem fel pár másodpercig amikor feljöttem már ordibált,hogy jöjjek már fel és ne hülyéskedjek. Megint elmerültem,de most a móló alatt feljöttem és amikor eltelt fél percre egyre idegesebb lett. Egyre csúnyábban beszélt és a nevemet ordította,majd beugrott a vízbe,vártam volna,hogy feljöjjön,de nem jött és nagyon megijedtem és ezért lementem ott volt már a tófenekén) (nagy tó volt,nem mély) és nekem kellett kihíznom a vízből. Nem tudtam,mit csináljak ezért szájon át akartam lélegeztetni,aztán "feléledt" és jól leköpött a vízzel. Erre azt mondtam: Vártam már,hogy végre te csókolj meg engem,kösz. Én meg,hogy: Megmentettem az életed...mi a fene történt veled miért nem jöttél fel? Ő: Mert nem tudok úszni... Ezek után nagyon jóban lettünk,aminek a tesóim nem igazán örültek. Sokat mászkáltunk együtt,szinte állandóan együtt lógtunk,viszont azóta nem is próbált megcsókolni,csak szimpla puszit ad.Én viszont beleszerettem. Mindig azt mondja,hogy mennyire örül annak,hogy talált egy ilyen lányt mint én... A tesóim rájöttek,hogy beleszerettem és folyton azzal jönnek,hogy ha elmondom neki akkor utána szarni fog rám,mert hogy biztos erre vár,hogy én a "más" lány mondjam neki,hogy szeretem. Mert,hogy eddig bármelyik lány elmondta neki,hogy kedveli vagy valami a srác onnantól kezdve szart rá. Megismertem a családját mivel sokszor voltam náluk és az anyukája mondta,hogy még nekik sem mondja,hogy szereti őket. Ez mit jelenthet?

(Bocsi,hogy sok lett és elég kusza!):S


2013. márc. 5. 09:26
 1/8 anonim válasza:
Az a dolog már,hogy nem tudott úszni,de beugrott érted a vízbe már sokat jelent! Legalábbis szerintem. Viccesen mondd el neki,hogy neked tetszik vagy valami. És ez a szeretem dolog, ugyanez van a tesómmal is soha senkinek nem mondja,hogy szereti csak a macskájának. Persze amikor kisebb volt mondta másoknak is,de most mindig azt mondja,hogy ha szeret egy embert akkor az csak meg fogja bántani! Amúgy a mostohatestvéreid fiúk vagy lányok?
2013. márc. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mert lehet hogy akikkel eddig volt azokat nem kedvelte, nem volt bennük semmi ami megfogná őt. Azért én nem ugranék bele a tóba csak úgy random azért hogy meghúzzak 1 csajt, vagy elérjem hogy belémszeressen majd kidobjam. Ha szereted próbáld meg, lehet kiderül hogy igaza volt a testvéreidnek tényleg, de lehet hogy nem, és miattuk elhalasztanád a lehetőséget?
2013. márc. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát szerintem elmebajt jelent ha valaki nem tud úszni és vízbe ugrik. Annál még akkor is többet érne, ha segítséget hívna... Nem ugrok ki valaki után a repülőből mert kiesett ha nincs ejtőernyőm... Szóval innentől nem tudok a sztorihoz hozzászólni, mert a normális embereket értem meg nem az elmerobbantakat :) 23/F
2013. márc. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

A mostohatesóim lányok.

Ezt én is furcsának találtam,hogy beugrott... Mondtam neki,hogy miért ugrott be ha nem tud úszni? Az egyik "öngyilkos" akart lenni a másik meg beugrott utána úgy,hoy nem tud úszni... Egyébként meg azt mondta,hogy annyira megijedt,hogy nem tudott mit csinálni kínjában. Bár most már,hogy régebb óta ismerjük egymást,kiderült ,hogy tud úszni csak görcsöt kapott. (Ezt a tesója mondta,meg a mostohatesóim is mondták,hogy tud úszni,mivel sokszor mentek el a tóhoz nyáron...)

2013. márc. 5. 09:56
 5/8 fannyyy ***** válasza:
65%
Ezt a filmet láttam én is, pár éve. Szóról szóra benne volt ez a jelenet. Csak nem jut eszembe a címe! Ha eszembe jut majd beírom.
2013. márc. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 fannyyy ***** válasza:
Tényleg láttam egy filmet, amiben ez történt!!! Ott a végén egy pár lett a fiú és a lány és össze is házasodtak.
2013. márc. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mi a címe?
2013. márc. 5. 19:48
 8/8 fannyyy ***** válasza:
Nem jutott még eszembe, elég régen láttam. De azt tudom, hogy 2 vagy 3 részes volt és a lányról szólt ez a film, kiskorától kezdve egészen a házasságig. A lánynak vörös haja volt. Ha eszembe jutna, be fogom írni.
2013. márc. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!