Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan, hogy kiszeretés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy kiszeretés első látásra?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel már majdnem egy hónapja beszélgetek a neten, láttunk egymásról képeket, mondta is hogy mennyire megkedvelt, de félek, hogy ha találkozunk egyből kiszeret belőlem, mert a jobban sikerült képeimet látta, meg élőben amúgy is másabb egy kicsit az ember (én pl rondább vagyok).

Köszi a válaszokat!

14L



2013. márc. 5. 17:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha találkoztok, akkor majd kiderül.
2013. márc. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elképzeled a mozdulatait, mimikáját, mosolyát, reakcióit, beleszeretsz ebbe a képbe, majd találkoztok és bumm összetörik az álomkép, mert teljesen más ember mint elképzelted és azt várod mikor lesz már vége a randinak. Tudom tapasztalt vagyok 2 emberrel is találkoztam így, kudarc volt. Egyikükkel egy évig beszéltem, mire találkoztunk. Büdös volt és taszító, idétlenül vihogott. A másik meg nem tetszett más volt. Szóval ne éld nagyon bele magad
2013. márc. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Van olyan. De ne legyél ennyire kishitü. (Küldesz gyorsan egy képet priviben? )
2013. márc. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

először is a neten keresztül nem lehet rendesen beleszeretni snekibe még ha most azt igy is gondolod. Szoval kiszeretni máris nem tud belőled. Az benne van a pakliban hogy nem tetszel neki de az is lehet hogy ö nem fog neked. Ezt el kell fogadnia annak a ki a neten ismerkedik. hogy mindnen élöben döl majd el. Én nagyon sokat randiztam netről annó és nem egy akkora csalódás volt mint a ház. Pedig az az ember volt a képen csak az egy véletlenül angyon jól sikerült kép volt. Vagy eljött melegítő naciban randizni stb. Voltak vicces dolgok. De aztán a nagoyn sokadik randira megismertem a férjemet.

A másik hogy attol hogy Te azt hiszed nem vagy szép még tetszhetsz másnak. ehet rála is egy túl jól siekrült kép és nem isolyan jó élőben. A Tinik 99%-a önértékelési és önkép zavarral küzd. Szoval csak bátran aztán majd lesz valahogy. Ami angyon fontos hogy nyilvános helyen találkozztaok ahol sok az ember, en ülj be autóba vagy ne menjetek olyan helyre ahol nincsenek emberek. Mindig olyan helyen legyetek ahol sok ember van. Sajnos sok az aberrált állat és Te még nagyon fiatal vagy. Nekem az első randimnál az elején ott volt egy sarokkal odébb Apukám hogy tényleg a srác jön-e el stb. Késöbbi randiknál meg mindig valaki felhivott. ez azért is jött jól mert ha nagyon gáz volt a randi akkor volt kifogás lelépni. Sajnos muszáj óvatosnak lenni amai világban még egy fiatal felnöttnek is nemhogy egy 14 éves lánynak.

2013. márc. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!