Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha úgy érzem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha úgy érzem, hogy a lányok lesjnálnak/"kisfiúsnak" tartanak, amikor én meg határozottan úgy gondolom, hogy tévesen hiszik?

Figyelt kérdés

Hogyan reagáljam le, ha így kezel egy csaj engem?

Már 22 éves vagyok, de még mindig így tekintenek rám!



2013. márc. 5. 18:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Akinek nem inge, ne vegye magára.
2013. márc. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Talán azért, mert olyannak látnak!

Gondold át alaposan, hogy mi lehet ennek az oka?

Talán az, hogy kisfiús vagy?

Az olyanokat is szeretik a lányok, csak meg kell találni a megfelelő lányt.

2013. márc. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De én azért kérem ki magamnak, hogy ilyennek nézzenek, mert abszolút férfias a gondolkodásom, és úgy érzem, hogy a férfiúi becsületembe gázolnak, ha így bánnak velem!
2013. márc. 5. 20:06
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem tudok ítélkezni, sajnálom, mert 3 mondatod után még nem jöttem rá, miért néznek és miért kezelnek úgy téged. Lehet kissé egyszerű vagy, nem látszol céltudatosnak, nincs jó fogalmazási készséged. Ezek a huszonéves gyerek legegyszerűbb ismérvei. Ha külsőre vagy ilyen, akkor azt már 22 évesen te is észre vehetted, pl ha meg kell mondanod a korod valakinek.
2013. márc. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

"miért néznek és miért kezelnek úgy téged."


Mert pl ideáig egy olyan csaj sem volt az életemben, aki le akart volna velem feküdni, mindegyik vagy szórakozik rajtam, vagy egyszerűen közömbös velem szemben, de valamelyik meg is mondta, hogy nem tudná elképzelni, hogy hozzám simuljon!

2013. márc. 7. 18:22
 6/9 A kérdező kommentje:
Volt olyan lány is, aki annak ellenére, hogy már igen csak elmúltam akkor is 18 éves(!), azt mondta rám, hogy "olyan fiatal vagy még"...
2013. márc. 7. 18:28
 7/9 anonim ***** válasza:

Szóval egyszerű gondolkodású vagy. Gondolom ezért, legalábbis ez jött le most, hogy a kérdésem se értetted meg (pedig elég érthetően világítottam rá).

De biztosan a fizikumod is hozzátesz, vézna, alacsony. Amikor konkrétan kisfiúst értenek, az ilyen. Ha pl élettelen és hulla jelenlétű lennél, akkor más kifejezést használnának.

2013. márc. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szóval nem tudhatom pontosan, hogy annak, hogy kisfiúnak néznek, mi lehet az oka, a háttere. Nem az, hogy a lányok mindig ilyenek veled, ez a probléma, és tudni szeretnéd miért van ez. De erre csak okoskodni lehet, válaszolni nem, ha nincs konkrét tapasztalat rólad. Senki nem indokolta még?
2013. márc. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha így kezel, hagyd ott, ez ilyen egyszerű.
2013. ápr. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!