Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az gáz, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az gáz, ha egy pasi kér a csajtól mindig pénzt, és ő vesz neki mindent?

Figyelt kérdés
van úgymond egy 25 éves pasi barátom,én 23 éves dolgozó lány vagyok,nekem van pénzem,ő nem dolgozik már egy idelye .és mindig tőlem kér pénzt de nem kicsit,és még múltkor én vettem neki piát is...:/ nem merek neki nemet mondani.de már rossz,hogy én veszem neki az alkoholos cuccait,és pénzt is én adok neki! szerintetek?

#tőlem kér pénzt
2013. márc. 6. 01:36
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ehhez nem lenne pofám.
2013. márc. 6. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
hmm:/
2013. márc. 6. 01:39
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Idelye? :O
2013. márc. 6. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
hát igen..
2013. márc. 6. 01:40
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Mármint így lejmolni,nem ahhoz,hogy megmond neki.
2013. márc. 6. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 fannyyy ***** válasza:
Miért nem mersz neki nemet mondani?
2013. márc. 6. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Szerintem gáz. Nálunk pont fordítva van (én vagyok a munkanélküli lány, és párom dolgozik), csak akkor fizet ki nekem bármit is, ha ő ragaszkodik hozzá; már így is bűntudatom van, ha pl. ő fizet egy étteremben. Szóval igen, pofátlanság elvárni, hogy te fizesd ki a káros szenvedélyeit, ami nem is szükséges az életben maradáshoz.
2013. márc. 6. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
mert az nekem gáz,ha én veszek magamnak valamit ő látja hogy mennyi pénzem van.. de ő már 25 éves igazán elmehetne dolgozni,és az a gáz,hogy mindig a legdrágább piát válassza,és ha meg is veszem neki annyit nem mond,hogy köszönöm4
2013. márc. 6. 01:43
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Magyarul mondva örül a fejének, hogy te kiszolgálod és mindent megkap tőled, így dolgozni eszébe se jutna elmenni. Ezen változtatni kéne.
2013. márc. 6. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 Pretty Ballerina ***** válasza:
100%

Ott kellene hagynod. Mindig te akarod eltartani?

Amúgy meg kíváncsi lennék, akkor is melletted lenne-e, ha nem fizetnéd neki a piát.

2013. márc. 6. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!