Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mondjam, vagy ne mondjam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondjam, vagy ne mondjam?

Figyelt kérdés

Délután el kell vinnem az orvoshoz a keresztlányom, máshogy nem megoldható. Viszont a dokival történt pár hete egy és más közöttünk, aminek nem túl szép vége lett, és megegyeztünk, hogy hanyagoljuk a találkozást. Erről persze az égvilágon senki sem tud, és nem is akarom elmondani, ezért nem tudom lemondani a dolgot megfelelő indokkal.

Arra gondoltam, hogy amikor alkalmam lesz rá (nincs asszisztens, a gyereket kiviszem a váróba a vizsgálat végén én meg visszalépek a dokihoz beszélni), akkor közlöm vele, hogy a félreértések elkerülése érdekében jobb, ha tudja, hogy én sem kívántam a hátam közepére sem a találkozást és nehogy azt higgye, hogy szándékosan így szerveztem... vagy inkább maradjak csöndben, de akkor meg tudom, hogy azt fogja gondolni, hogy teperek utána... és ezt nem akarom, nem akarom látni az elégedett vigyort az arcán!


2013. márc. 6. 12:48
 1/7 anonim válasza:
Hát ha hanyagolni akarjátok egymást akkor 2 megoldás van...Vagy keresel azon nyomban egy másik dokit,vagy meg mondod az édesanyjának,hogy pl.: fáj a fejed,görcsölsz stb.. vagy az igazságot!Ha viszont ez nem megoldható Mindenképpen mennyetek el az orvoshoz,és szépen csendben beszéljétek meg ezt köztetek !! Mert valamikor még biztosan látjátok egymást ... SOK SIKERT :)
2013. márc. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ne legyél ekkora barom, megegyeztetek hogy nem beszéltek rola, akkor nem.
2013. márc. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem azért, de tegnap volt egy ugyanilyen kérdés, csak nem keresztlány volt, hanem macska.
2013. márc. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
????
2013. márc. 6. 12:56
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha máshogy nem megoldható, vidd el, légy semleges, éreztesd, hogy csak a kislány miatt vagy ott, "mintha semmi se történt volna". Szerintem rosszabb, ha leállsz magyarázkodni. (úgy már személyesen keresed meg, így hivatalosan. ha érted ezzel mire akarok kilyukadni)
2013. márc. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2013. márc. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
azt hiszem, írok a kérdezőnek egy privátot :D
2013. márc. 6. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!