Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek csak velem viselke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csak velem viselkedik így? Többi lent!

Figyelt kérdés
Van egy fiú az osztályomba. Sokat beszélgetünk és nevetünk együtt. Gyakran megkérdezi hogy szeretem-e . Ilyenkor általában visszakérdezek hogy mért ő engem szeret? A válasz mindig az hogy igen. Pár hete úgy érzem komolyan belehabarodtam mert szeretem ha a közelemben van és néha úgy érzem , hogy szívesen megölelném. Most pedig az volt hogy felkérte egyik osztálytársamat keringőzni, de mondta nekem hogy igazából velem akart volna keringőzni csak eleinte még bizonytalan volt most pedig már mindegy. Meg azzal a lánnyal is csak azért táncol mert a lány nagyon szeretett volna. Szóval totál furcsán viselkedik. Szerintetek tetszem neki? Vagy más lányoknak is mond hasonlókat? Már korában volt egy eset hogy mondta hogy tetszem neki aztán később kiderült hogy barátnőmnek is pont az nap mondta. Esetleg honnan tudhatnám meg hogy más lányokkal is így beszélget-e?
2013. márc. 7. 23:20
 1/2 A kérdező kommentje:
Jah és órákon is mindig látom hogy bámul engem .
2013. márc. 7. 23:24
 2/2 rododendron ***** válasza:

szerintem csak hülyít ne foglalkozzál vele. ha akarna valamit tenne érte nem csak a kifogások jönnének, hogy azért nem kért fel keringőzni mert...

ha valaki igazán akar valakit vagy valamit azért tesz is nem csak mondja, és ez eleve bűzlik, hogy más lánynak is csapja a szelet aztán amelyik összejön az összejön

2013. márc. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!