Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy a húgom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a húgom élvezheti az életet és havonta más fiúval van, nekem meg nincs senkim mert engem senki se szeret? (F)

Figyelt kérdés
2013. márc. 8. 15:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Embeeer... te normális vagy?


Egyik haveromnak is csak fél szeme van, aztán olyan csaja van, lesz.pom magam ha meglátom ^^


Ne siránkozzál, hanem ismerkedj ;)

2013. márc. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Te is szeretnél havonta más fiút magadnak? Egyébként miért a húgodat utálod, azért mert te egy béna, siránkozó, kis tutyi-mutyi alak vagy? Arról ő nem tehet ...
2013. márc. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Szép szemednek párja nincsen... :) Még jól is hangzik...

szerintem ha nem erre hivatkoznál akkro több esélyed lenne. Tudom hogy rosz érzés meg megbélyegzettnek érzed magad, de ha kulturáltan egy bizonyos határokon belül el tudsz ezzel a fogyatékosságal is poénkodni, akkor a nők sem ugy álnak hozzád, hogy micsoda luzer, mert látják azt, hogy számodra nem dölt össze a világ. Mert egy nőnek sem picsgo kisfiu kell, hanem FÉRFI.

De most is elöhozod ezt, igy feltételezem, hogy a valoságban is ezen rinyálsz állandóan és ez normális hogy nem csak a nőket, de a normális embereket is taszítja...

Tudod erről van egy vicc is:


"Ppasi át akar szaladni a vonat leött de elkésik és a vonat levágja a lábait. Ott szenved már idők óta mikor arra jár valaki és ezt hallja:

- Jaaaj a lábam, jaaaj a lábam

mire megszólal:

- Mit hisztizik hisz nincs is lába"


te is ugyanez a kategória vagy... ne hisztizz hanem lépj ezen túl...

2013. márc. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Jézus :) ***** válasza:
caM008-nál a pont
2013. márc. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

"Isten fia szex témákat olvas?"


Valahogy neki is ki kell élnie magát...

2013. márc. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nálam is ez van. Húgom akárkit megkaphat, neki ez már unalmas is és mostanság jobb szeret egyedül lenni. Ellenben én, ha beledöglök sem kellek a csajoknak. Tudom sovány vígasz, de láthatod más fiúk sem kellenek a csajoknak. Nekem is van testi hibám, bár azt egyből nem láthatják, meg azon kívül én ronda vagyok sajnos, ki{szott nagy orrom van meg úgy alapból nincs adoniszi szuper testem.
2013. márc. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!