Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rocker pasiknak milyen csajok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rocker pasiknak milyen csajok jönnek be? Képet is lécci, milyen az ideál!

Figyelt kérdés
2013. márc. 8. 15:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
48%
Gondolom valami rocker csaj... eléggé "fura" klikk ez számomra... és akkor még finoman fejeztem ki magam :)
2013. márc. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 aszomszedneni ***** válasza:

attól függ melyik típusú rocker ?

*kosszossss hobó rocker

*old school metálos

*nu metálos

*metálCore-os

*tini punk

*kosszosss ótvar punk

*HC

*és még ami épp kimaradt az eszemből


szóval ???

2013. márc. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
A nagyon fiataloknak szerintem a hasonló beállítottságú, akik pedig már kinőttek a tinikorból, nekik kb. aki épp megtetszik.:)
2013. márc. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nekem mindig a szende, szerény, "jó kislány" típusok jöttek be. A társaságba, koncerteken lévő rocker csajok nem jöttek be. Nekem nőben az nőietlen. Mondjuk az alter, hosszú ruhás, szoknyás, tarisznyás, bakancsos már egy kicsit jobb ... De azok meg nagyon elvontak voltak.
2013. márc. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Én a hagyományos rock zenét kedvelőkre gondoltam, mint például AC DC, Metalica, Road, Tankcsapda, Depresszió, stb. Esetleg még hungarista vonalat képviselők is szóba jöhetnek.
2013. márc. 8. 16:27
 6/14 anonim ***** válasza:

a punk hol rock? Ne keverjük már a szezont a fazonnal. Sok rocker életében nem járna punkkal. Amúgy szerintem a rocker srácok nem túl válogatósak, van hogy tök átlag csajt választanak, aki szürke kisegérnek tűnik mellettük, de nagy átlagban szerintem a goth csajok jönnek be nekik mert igényesek, többször hordanak fűzőt meg jellegzetes kiegészítőket mint egy sima rocker csaj. Úgymond kitűnnek a többiek közül.

De szerintem inkább az alapján választanak hogy mennyire koncertrejárós a lány. A nyugisabb nyilván nyugisabbat választ, aki szeret pörögni meg minden rendezvényen ott lenni, az kicsit szabadabb csajszit választ.

2013. márc. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Ja igen, a punk az nem rocker...
2013. márc. 8. 17:25
 8/14 aszomszedneni ***** válasza:
az Emosok ! amúgy a k.rva anyád !
2013. márc. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

Utolsó!

Most mihez kapcsolódóan írtad ezt?

2013. márc. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 aszomszedneni ***** válasza:
ahhoz , amit kitörölt ez a szerencsétlen ...
2013. márc. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!