Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A külsőt tekintve melyik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A külsőt tekintve melyik a fontosabb a kettő közül: nagy mell vagy jó segg? Kort és nemet írjatok!

Figyelt kérdés
2013. márc. 8. 16:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Na, előző, te is jókora gyökér vagy.


Egyébként belső fontosabb, ha a külsőt nézzük, akkor a szem, meg az alak...a kettő közül a formás fenék, a nagy mell nem fontos, legyen az is formás.

2013. márc. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom miert kell az utolsot lepontozni, teljesen normalis kommentet irt. Vagy ma mar "nem divat", hogy a szemelyt lassuk a test mogott?!?

Mindenki csak "segg" "segg".... Ez kihetetlen.

Ha valaki meg erzelmesebb v. melyebben lat azt le kell pontozni... Na mindegy ebbe nem megyek bele, de azert ezen meglepodtem.

Ezenkivul sajnalatra melto, hogy asszem csak 3 olyan kommentet talaltam amibe nem ilyen kozonsegesen van megfogalmazva a "segg" szó...

2013. máj. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Egyértelműen a nagy, természetes mell! Lehet akármilyen feneke, nekem csak a nagy cickókkal megáldott lányok tetszenek.


23F

2014. febr. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!