Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mostanában teljesen odavagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanában teljesen odavagyok a nem túl csajos lányokért. Hogy értsétek, mire gondolok. Pl: Anja Edin. Hol találhatok ilyen lányokat, akiknek nem a tűsarkú és a miniszoknya a lényeg? 22/F

Figyelt kérdés
2013. márc. 8. 18:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Konditerem, sportcsarnok, egyéb edzésre alkalmas létesítmények mint pl. az uszoda, reggelente a parkban futni, de ha csak megnézel egy egyetemi csoportot akár, ott sem mindenki jár tűsarkúban. Plusz attól még hogy nem vesz fel ilyesmit még nem feltétlenül sportol, tehát nem csak a sportvonalon indulhatsz el.
2013. márc. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

nem tudom Te merre járkálsz elég sok ilyen van a környezetemben is

1! arrafelé is vannak ilyenek N

2013. márc. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De ők heterók? Mert akiknél bepróbálkoztam, kiderült, hogy leszbik. Elég ciki volt.
2013. márc. 8. 18:21
 4/8 anonim ***** válasza:

Diszkóban semmiképp :D Mondjuk iskolában, akik tanulni akarnak és az eszükkel kitűnni (ez nem feltétlenül azt jelenti, hogy randák).


Egyébként igen, ezek a lányok általában sportolnak, kutyáznak, stb. Tehát lényegében a való életben :D

2013. márc. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem elég sok lány hord lapos cipőt. Egyébként konditerembe járnak csajos csajok is, ez hülyeség, hogy oda csak edzőcipősök járnak. Szerintem azért olyan nehéz dolgod nincsen, a lányok nagy része szerintem inkább hétköznapi, mint szoknyás-magassarkús.
2013. márc. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
amúgy anja Edin leszbikus.
2013. márc. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen.Tudom, hogy Anja Edin leszbikus. De nekem ő nagyon-nagyon bejön. És a hozzá hasonló nők.
2013. márc. 8. 19:27
 8/8 anonim ***** válasza:

Csak ilyenek vannak jóformán. Kimész az utcára és az első 10000 lányból 9999 ilyen lesz, hidd el.

Nőiesebb lányokat nehéz találni nagyon. Nekem meg pont azok jönnek be, szóval nagyon nehéz dolgom lesz ilyen téren, de te könnyen találhatsz fiúsabb lányokat.

2013. márc. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!