Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismerek egy fiút aki nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lgp11 kérdése:

Ismerek egy fiút aki nagyon jó barátom és már egy ideje vele álmodom. Mit jelenthet? Részletek lentebb-

Figyelt kérdés
Nem azt álmodom, hogy összejövünk csak azt hogy folyton nála vagyok és nagyon jól érezzük magunkat de amikor kicsit közelebb kerülünk egymáshoz ő mindig megakar csókolni.

2013. márc. 10. 10:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát akkor meg azért.
2013. márc. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az, hogy ilyeneket álmodsz, egy dolog. Az, hogy ennyit töprengsz rajta, egy másik. Lehet simán hormonális, de lehet, hogy tetszik a fiú. Adj időt magadnak.
2013. márc. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát próbálkozz!!

Én nem is olyan régen írtam, hogy a 10 éve ismert legjobb barátom szólt, hogy nagyon szeretne velem járni. Az itt levők tanácsára megpróbálkoztunk.

Ekkora sikert, ekkora élményt ilyen ismereteket, ilyen ragaszkodást, soha az életemben nem tapasztaltam.

Vele átéltem azt, amit az előző, de az első párommal soha. Ezt minden lánynak, nőnek éreznie kellene a párjával.

Erről mindig csak hallottam. Eddig azt hittem, hogy én is érzem, de csak most tudtam meg, hogy van ilyen is a világon. Többen kérdezték már itt priviben, hogy mi történt a kérdésem óta, hát ez. Ott volt évekig ez az isteni srác a közelemben és nem láttam őt annak ellenére, hogy minden nap találkoztunk. Neki kellett lépni ahhoz, hogy meglássam őt! Most nagyon boldogok vagyunk egymással.

Neked mondom, hogy nem ugorj a karjaiba, de próbálj összejönni vele. Nem szabad kihagyni, mert lehet, hogy az életed párja mellett mennél el.

A fiúknak pedig mondanám, hogy mutassák magukat a lányoknak, és lépjenek közelebb feléjük, mert a tartózkodás, félelem, bátortalanság azt okozhatja, hogy így elmentek egymás mellett, mint ahogy mi éveken keresztül nem vettük észre egymást. Azaz én nem vettem észre, hogy mit érez irántam a barátom, ő meg nem mert szólni, félve az elutasítástól. Ezen kívül mindent tud, amit egy férfinak az életben és a szexben tudnia kell. Most már ő vezet, és visz mindenhová, én meg repülök vele. Ne hagyd ki a lehetőséget, ha kedveled őt! Lehet, hogy életed emberét találod meg benne.

Itt is megköszönöm a sok biztatást, amit kaptam és külön köszönöm Kittiiiii-nek aki átvezetett egy másik dimenzióba.

Köszönöm, és hajrá vágj bele..

2013. márc. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Az a baj, hogy ennek a fiúnak van barátnője és szerintem rám tényleg csak egy barátként gondol. Én érzek valamit iránta szerintem, de inkább nem mondok neki semmit, mert nem akarom elveszíteni őt!
2013. márc. 10. 10:56
 5/6 anonim ***** válasza:

A hármas vagyok.

Mi szerencsére pont egy időben szakítottunk és így jött össze.

2013. márc. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát akkor megvárom amíg szakítanak és szerintem utána beszélek vele! Köszönöm szépen!:)
2013. márc. 10. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!