Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon lóg a mellem?

Figyelt kérdés

még csak 16 éves vagyok, és már így néz ki a mellem.

Egy nagyobb fogyás ezt tette vele:|

Van egy barátom, akivel már egy éve együtt vagyunk, és ő már szeretné a szexet, én is kívánom őt, de nagyon zavar a mellem. Lehet ezzel valamit kezdeni? bántó megjegyzések mellőzzenek!

[link]


2013. márc. 11. 14:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Kicsit igen. A meglepö. hogy a jobb melled tünik nagyobbnak.
2013. márc. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mi történt az egyikkel ami kisebb? látom vágás is van rajta?
2013. márc. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
15%
Te most komolyan a melledről raksz fel képet egy ilyen nyilvános fórumra megerősítésért? Gondolkodj már basszus.
2013. márc. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Mert nagyobb is.:(

Igen, van rajta. Egy keményebb edzésre jártam tavaly, és futás közben valahogy kibujt a melltartó drótja, és nagyon csúnyán felsértette. Most pedig így néz ki.:(


Utolsó! Ez egy Anonim oldal. Nem szívesen tettem fel ezt a képet ide, de tudnom kell, hogy mi a mások véleménye. Szeretem ezt a fiút, és nem a melleim miatt akarom őt elveszíteni! Tudom, hogy nem ezért kell szeretnie, de mégis tartok tőle.

2013. márc. 11. 15:07
 5/14 anonim ***** válasza:
58%

3# kép nélkül nehéz lenne megállapítani, hogy lóg -e a melle .

Viszont okos volt, mert az arcát+ környezetet levágta.


Nem hiszem, hogy egy év után zavarná a barátodat a cicid, ha meg igen, és szakítani akar, akkor nem érdemelt meg téged :)

Fel a fejjel!

2013. márc. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha szeret a párod akkor nem fog ilyenen fennakadni.Plasztikáztatni nyilván lehet,de hát ott zsebbe kell nyulni.
2013. márc. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Remélem nem fogja.

Köszi a válaszokat mindenkinek.

2013. márc. 11. 15:10
 8/14 anonim ***** válasza:
mivel egy éve együtt vagytok, megbízhatsz benne, hogy e miatt nem fog elhagyni. ha nagyon zvar, akkor először egy trikóban legyél
2013. márc. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 menta34 ***** válasza:
88%

Vicces, hogy aki ezt a képet megnyitja, annak 3 év letöltendő börtönbüntetés jár :D


Mivel én a fentiek miatt nem néztem meg a képet azt tudom csak tanácsolni, hogy mutasd meg a barátodnak, és egyből fogod tudni érdemes-e lefeküdnöd vele.

2013. márc. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Hát, be kell valljam őszintén, hogy nem nyújt túl bizalomgerjesztő látványt a melled, hogy így mondjam. Viszont a barátodat biztos vagyok benne, hogy nem zavarná! :)
2013. márc. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!