Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Léteznek még manapság gentlema...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még manapság gentleman típusú férfiak?

Figyelt kérdés

Akik igazi jóvágású úriemberek. Intelligensek, műveltek, jó a humoruk, szépen beszélnek, kedvesek, határozottak, céltudatosak, adnak magukra, udavariasak, de nem tutyimutyik, nem bunkók, nem érzéketlen tahók.


Sajnos csak az idősebb korosztályban látok ilyeneket. :( A huszonévesek nem igazán tudják, hogyan kell bánni a nőkkel, vagy önbizalomhiányos puhapö.csök vagy bunkó parasztok, de nekem egyik sem kell.

Jó tudom, igazi nők is alig vannak, nem kell a fejemhez vágni...



2013. márc. 13. 00:00
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
80%
Igen, akad egy-pár, de ugye azok le vannak szarva.
2013. márc. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Álmodozzál csak :D
2013. márc. 13. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Akkor most nőként pont abban a helyzetben vagy, amelyben az ilyen típusú pasik. Te nem akarsz bukót/tutyimutyit, a többi nőt meg az ilyen tíusú pasik nem érdeklik, sőt.


Léteznek, de már feladták.

2013. márc. 13. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Akik feladják, azok nem igazi gentlemanek...
2013. márc. 13. 00:06
 5/27 anonim ***** válasza:

"A huszonévesek nem igazán tudják, hogyan kell bánni a nőkkel, vagy önbizalomhiányos puhapö.csök vagy bunkó parasztok, de nekem egyik sem kell."


És vannak olyanok akiknek meg az a bajuk, hogy "túl rendes" a hím. :O


Amúgy nem vagy túlzottan finnyás?

2013. márc. 13. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
2013. márc. 13. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 fospuska ***** válasza:
100%
vannak,csak ahogy írtad,az idősebb korosztályban. egyébként van a fiatalok közt is pár,múltkor láttam is egy olyan huszonéves-forma srácot a csajával egy étteremben megbeszélték,mit esznek,a srác megjegyezte,ő rendelt,felsegítette a lány kabátját,fizette a cehhet,nyitotta az ajtót. el is voltam képedve.:)
2013. márc. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Igen, de nagyon kevés van belőlük.

Az én munkahelyemen 40 férfi van. Ebből 4 emberkének nincs semmiféle kapcsolata, pedig ők az igazi gentlemanek.

És mivel 30as éveik elejét tapossák, nagyon nehéz nekik is normális társat találni.

2013. márc. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
A "túl rendes" nem ugyanaz, amiről én beszélek. Te a bólogató kiskutyákra gondolsz.
2013. márc. 13. 00:09
 10/27 anonim ***** válasza:
Létezem.
2013. márc. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!