Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit reagálhat egy pasi ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit reagálhat egy pasi ha bevallja neki a lány, hogy bejön neki? Fiúk válaszát várom.

Figyelt kérdés

Csak próbálnám beleképzelni magam a másik nem helyébe. Nem vagyok egy fiúk kedvence cicababa lány, inkább átlagos.


Ha nekem mondja valaki, hogy tetszek neki nem mondanám el esetleg csak a legjobb barátnőmnek. És nem néznék rá utána furcsa szemmel, esetleg próbálnám őt kiábrándítani magamból.:) Fiúknál ez hogy működik?


2013. márc. 14. 18:08
 1/9 anonim ***** válasza:
amennyiben szimpatikus a lány át veszem az irányítást
2013. márc. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
igen amennyiben szimpatikus akkor már aznap elhívom valahová
2013. márc. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De ha nem? Akkor lekoptatja és...utána milyen gondolatok járnak a fejében?
2013. márc. 14. 18:14
 4/9 anonim ***** válasza:
igazából teljesen kizárt h lekoptassam mert az bunkó dolog lenne részemről...inkább folytatom a beszélgetést de akkor már csak barátként tekintek rá(1#)
2013. márc. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor megmondanám neki, hogy ez köztünk nem fog működni aztán annyi. Sz*r helyzet de inkább őszinte vagyok még ha fáj is.
2013. márc. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Engem leginkább az zavar hogy utána ha elmondja másoknak majd arról fognak esetleg beszélni és akkor hozzám is jönnek, hogy sajnálják hogy így alakult ésatöbbi :s Én pedig akkor csak szeretném elfelejteni..:)
2013. márc. 14. 18:22
 7/9 anonim ***** válasza:

És akkor mivan?? Azt hiszed hogy fordítva ti nők nem ezt csináljátok?

amikor minket pasikat elutasítotok ti is kibeszélitek, azt ha 20-onévesen is megmaradtatok a kis hülye tini stílusnál akkor ugyanúgy körberöhögitek az embert.


Ez benne van a pakliban mindenkinek.

2013. márc. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
NE TIPIZÁLJ! Nem minden nő ilyen! Aláírom a 70%-a tényleg ezt csinálja és őket még én sem értem meg, de mellettük vannak normális gondolkodású nőnemű lények is. ..
2013. márc. 14. 18:26
 9/9 anonim ***** válasza:
ugyanazt mint egy lány. bármit
2013. márc. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!