Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kerülhetek közel hozzá?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kerülhetek közel hozzá?

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki nagyon nagyon híres, és nem lakunk olyan messze egymástól (szoktam annyi futni)(mondjuk nem magyar, de már régóta kint élek én is) és hogyan kerüljek közel hozzá? Vagy hogy egy kicsit megtetszem neki? Ritkán van otthon, szóval csak ritkán tudnék vele találkozni. Az nagyon gyerekes lenne ha elmennék arra futni (egy nap 2x szoktam futni, amióta tavasz van, ha esik ha nem) és ha kint van akkor odamegyek hozzá beszélgetni, és elkérném a számát? Vagy mit csináljak? Folyékonyan beszélek angolul.
2013. márc. 14. 18:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Hajrá! :)
2013. márc. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De mit csináljak, mit mondjak neki, hogy ne gondolja azt, hogy jaj már megint csak egy hülye rajongó.... ?? Nem a felhajtás tetszik körülötte, hanem szerintem nagyon aranyos és helyes és jó a humora, meg kedvesnek tűnik.
2013. márc. 14. 19:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Oda mész hozzá, mint ahogyan akármelyik másik sráchoz mennél, ne görcsölj ezen, hogy rajongónak néz. Ha nem sikítozva, magadat szerelmesnek beállítva rohansz oda hozzá, nem hinném, hogy egy hülye rajongónak gondolna. Ez egy teljesen hétköznapi szituáció, egy próbát megér! :)
2013. márc. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi :) még légyszi írjatok néhányan véleményeket :D
2013. márc. 14. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!