Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jelenthet valamit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jelenthet valamit?

Figyelt kérdés

A lényeg, hogy van egy lány akivel gyakran megyek egy busszal meg kell vallanom tetszik is nekem ! :) Ám de gyakran egymásra pillantunk és olyan is van, hogy én nézek ő rá és azt veszem észre, hogy éppen néz rám és ha ránézek lekapja rólam a szemét de lehet, hogy csak beképzelem magamnak mármint úgy értve , hogy nem jelenthet semmit... :)

Bár nem tudom mit tudnék mondani neki mert gondolkodtam, hogy megszólítom vagy ráírok facebookon....

17/f



2013. márc. 14. 20:51
 1/5 anonim ***** válasza:
ennyiből még nem derül ki, hisz mindenki néz mindenkit a buszon
2013. márc. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nyilván persze de többször is megyünk együtt a héten és mindig ez van :) és ez tűnt fel
2013. márc. 14. 20:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért nem szólítod le? Úgy is egy busszal jártok, ülj mellé.:D
2013. márc. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
:)
2013. márc. 14. 21:01
 5/5 anonim válasza:
menj oda és kérdezd meg: szabad ez a hely?? :DD
2013. aug. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!