Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A srác, aki nekem nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A srác, aki nekem nagyon tetszik kint hagyta a profilképét, amin a barátnője is rajtavan?

Figyelt kérdés

1,5 hónapja szakítottak, de a srác profilképe olyan hogy ilyen fekvős kép: a fiú arca látszik, a barátnőjének meg csak a lábai ahogy keresztbe vannak téve, ahogy fekszik.


Maga a srác mondta, hogy nagyon bír engem meg mikor együtt buliztunk, smároltunk is, mondta hogy mennyire jók a képeim (hobbiból fotózom) stb.


De nem fér a fejembe: minek nem szedi le akkor a profilképét, amin be van taggelve a régi csaja? Ha szakítottak akkor miért nem veszi le? ennek 1,5 hónapja...


Nem értem:

- akarhat még valamit a csajtól?

- most úgy nézhet ki hogy lesz valami a régi csajjal? Vagy akkor miért mondta volna ő maga hogy bejövök neki? Meg nemcsak külsőre, belsőre is kedvel, ezt tudom 100%ra :)


2013. márc. 15. 11:21
 1/5 anonim ***** válasza:
lehet csak nem szedte le azt a képet mert teszik neki vagy eszbe sem jutott hogy be van rajta jelölve a volt barátnő. AZért ha csak a lába ltszik rajta messze nem olyan mintha egy rendes közös képük lenne kint.
2013. márc. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csinálj vele közös képet.
2013. márc. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem felajánlhatnád neki hogy készítesz róla pár képet (és mivel fotózol még hülyének sem fog nézni, szóval teljesen nyugodtan megteheted) amit használhat profilképnek és ebbe az is belefér hogy pér olyan képet is csinálsz amin mindketten rajta vagytok, ezután már csak rajta múlik, hogy olyan képet tesz ki amin ketten vagytok. de ha simán olyat tesz ki amin ő van akkor is meg van oldva a problémád :)
2013. márc. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha a lába van rajta az miért vészes? Ha egymás szájában lennének azt megérteném, hogy leszedni való szakításkor.

Én pl. 6 hónapja szakítottam, a nagyon bújós képeket leszedtem, de ahol baráti társasággal vagyunk azok fent vannak, ő szintén így csinált, vagy vannak képek amin be vagyunk jelölve. Sőt azóta is készült közös kép (nem kettesben vagyunk) azt pont ő rakta fel.

A kapcsolatunkat lezártuk. Nekem most van egy 2 hós kapcsolatom, ő is kérdezte hogy miért tette fel a srác ezt a képet. Mondtam neki, hogy most állítsa le magát, mert én nem bírom a féltékenykedést. Nem véletlen szakítottunk anno az exemmel és nem unaloműzésből vagyok most vele.

2013. márc. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nem a facebookon éli az életét. Micsoda tragédia, ha nem naprakész a profilja, mert így akkor nem lehet minden sz*rt kideríteni róla és egyébként is, a fb profil annyira hiteles!


Neked nem randiznod kéne, hanem leszakadni a nettről és felnőni!

2013. márc. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!