Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a fiú nem mosolyog mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a fiú nem mosolyog mikor 'farkasszemet' nézünk, akkor tegyem meg én?

Figyelt kérdés

Mi van ha nem viszonozza?

Nem az a fajta srác,aki zavartan kapkodja a fejét,ha észreveszi,hogy én is látom,hogy lát,inkább hosszan mélyen farkasszemet néz velem,ami egyébként tetszik,de sosem mosolyog,és maga módján ijesztő is...

Mosolyogjak én?


2013. márc. 15. 15:26
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

nekem is vannak jobb / rosszabb pillanataim :D egyik nap simán szemezek pár lánnyal, másik nap meg inkább el-el nézegetek mellette, de azért a szemsarkából csak-csak rápillantok. Ha rámosolyogsz az csak pozitív lehet... 1 lány aki tud szépen mosolyogni, annak nagy fegyver van a kezében, mert elég sokat jelent a mosoly az emberek számára. Javasolni csak azt tudom, hogy próbáld meg vele valamilyen módon felvenni a kapcsolatot, ha még nem beszéltetek.


21/F

2013. márc. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Gondoltam rá,hogy bejelölöm facen,és onnantól kezdve ráhagyom,hogy ír vagy nem ír,azaz üzenek neki,mert lehet pont olyan blamába van mint én,hogy fogalma sincs mit érzek, de egy ideje várom,hogy csak-csak bejelöl vagy odajön vagy bármi,de eddig még semmi...Lehet ez kimerül abba,hogy 'bejössz nekem' és ennyi.! Vagy csak merően félreértem a jelzéseket.
2013. márc. 22. 16:00
 13/19 anonim ***** válasza:

Az elképzelhető amúgy hogy többet képzelsz ugye bele, mert te azt szeretnéd látni :) De most 1 próbát ha úgy veszed simán megérne...Lehet hogy összejön, akkor boldogabb leszel mint valaha , de az is megeshet hogy nem jön össze. De még mindig jobb mintha kételyben élnél.


21/F

2013. márc. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Igazad van nagyon.

Mivel addig a pontig már eljutottam vele,hogyha tudja,hogy valahol ott vagyok,keres a tekintetével.

Illetve néha egy picit zavarban van ha meglát,de szinte mindig belenéz a szememben,szóval ezt lassan már merem tényleg annak a kategóriának venni,hogy 'Nem vagy közönbös'Lehet,hogy barátkozni akar,vagy csak szimpi vagyok neki,de valóban ez már az amikor megkéne próbálni...

-Rám néz

-Szemembe marad

-Nézett rám már kimeresztett szemmel is(Kitágultak a pupillái:D)

-Ha nem vagyok ott,akkor barátnőm mondja,hogy menjek oda,mert látszik rajt,hogy körülötte nagyon keres valakit a tekintetével.

...Szóval ha 'semmi olyat' nem is akarna,legalább megérné megpróbálni...:))

Köszii:)

2013. márc. 24. 00:47
 15/19 anonim ***** válasza:

Egy próbát mindenképpen megér :) Előre is sok sikert hozzá ! :)


21/F

2013. márc. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm.:)

Bejelöltem,egyből visszajelölt alig 1 perc telt el talán,de nem ír rám..:D Max akkor megismert.

2013. márc. 24. 11:55
 17/19 anonim válasza:
Mosolyogj aha én lennék az nekem jól esne és ha nem tetszel neki semmit sem veszetek.
2013. márc. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Rendben,rámosolygok majd:)!
2013. ápr. 1. 01:18
 19/19 anonim ***** válasza:
Bejelölt, egyből, de továbbra sem kezdeményez. Kedves kérdező, az ellenfeled úgytűnik mérlegel. Nem akar, csak akarna. Tehát elfogadna téged valószínűleg, de vagy van valakije, akiről nem tudsz, (az egészséges férfi, ilyenkor eltesz téged a backup- lemezre, ha tönkremenne a kapcsolata) vagy pedig tapasztalatlan a lock-in- ben, nem fog kezdeményezni, ha egy "szia" se dördült még el ennyi alkalom után, akkor lehet, hogy frusztrált a nőkkel kapcsolatban. Akkor viszont döntsd el, hogy te akarsz-e az első lenni neki avagy sem.
2014. júl. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!