Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » (Hosszabb) internetes ismerked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(Hosszabb) internetes ismerkedés során ti milyen esetben tudtok kapcsolatot is elképzelni valakivel? Úgy értem, amikor már az első randira is úgy mész, hogy ebből bármi lehet?

Figyelt kérdés
2013. márc. 15. 20:10
 1/4 anonim ***** válasza:
jó esetben
2013. márc. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
legtöbbször csalódás az első találkozás mert teljesen más karaktert képzeltél el magadnak...de lehet h csak nekem nem jött még ösze az ilyesmi..azóta nem próbálkoztam ilyennel, inkább a személyes ismerkedés híve vagyok:D
2013. márc. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem jött ez össze, nagyot csalódtam a fiúban, de egyik unokatesóm kb 7 hónapja megismerkedett egy lánnyal interneten, 1 hónap múlva találkoztak, és nemsokára 6 hónaposak lesznek (200 km választja el őket, de minden hétvégén találkoznak) :)) sok szerencsét ;)
2013. márc. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
sikerült a párkeresés?
2022. ápr. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!