Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 17Évesen már 7éve végzek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csirke19 kérdése:

17Évesen már 7éve végzek önkielégítés és mindig csak 3-5percig bírom sztetek ez nórmális?

Figyelt kérdés

Lehete segíteni azon hogy késleltessem mondjuk 20percig ??


17/F



2013. márc. 16. 10:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Alapból 40-50 percig kellene kihúzni. De "nagyrecska" esetén extrém hosszú idő is lehet :D
2013. márc. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát én olyan 8-9 év recska után már eljutottam arra pontra,h én tudom irányítani h mikor akarok elmenni.Ha tudom h kevés az idő akkor gyorsabban elmegyek.Ha van időm akkor sokáig képes vagyok húzni.Persze azért függ ez attól is h pórnóra megy a dolog v fantáziára.
2013. márc. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Gyakorold hogy sokáig el tudd húzni! Amikor már úgy érzed, hogy elélvezel ha még egyet rántassz akkor hagy abba az ingerlést és várj egy kicsit amígy újra el tudod kezdeni. Így húzd el minél tovább.
2013. márc. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%

Tudom, mi a baj! Neked Besenyő Pista bácsi felesége kell, szerintem kölcsönadná egy körre, amúgy sem vonzódik hozzá.


Ő lehet a lelki társad, mert hát nóóóórmális? :D

2013. márc. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 zolikeee69 ***** válasza:
az a nem nómális hogy már 10 évesen húzogattad... és mit számit meddig csinálod magadnak? ha akarom akk fél perc alatt kiverem, ha úgyvan akk húzom 20 percig...majd ha csajjal csinálod akkor vedd figyelembe az időt
2013. márc. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló! Nagyon is számít meddig bírja csinálni, ha képtelen 5 percnél tovább csinálni egyedül, akkor egy nővel igencsak rövid ideig fog tartani. Ha megtanulja elhúzni sokáig akkor nagy eséllyel sokáig bírja majd nővel is.
2013. márc. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 zolikeee69 ***** válasza:
A maszturbacio gyorsasagat is vedd figyelembe, azt nem irta a kerdezo, hogy milyen gyorsan csinalja..ha te kibirod 5 percig folyamatosan gyorsan a maszturbaciot akkor gratulalok, de a szexnel ugyse birnad azt az iramot es nem is a gyorsasag szamit kozben
2013. márc. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!