Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van más is, aki gyakran érez így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van más is, aki gyakran érez így?

Figyelt kérdés
Egy ideje már napi szinten érzem az ürességet, a hiányt, egy lány hiányzik az életemből. Rossz látni a párokat, mert nekem még sosem volt barátnőm és folyton felkavarja az érzelmeimet, de muszáj erősnek mutatnom magam meg boldognak, közben belül csak szenvedek és folyton álmodozom szerelemről, arról, hogy van egy lány, akit én is ölelhetek, csókolhatok és, akivel viszont szeretjük egymást. Mivel a külső és belső adottságaim nem vonzóak a lányok nagy része számára így kb. valami lottófőnyereményhez hasonló szerencse kéne az én boldogságomhoz.
2013. márc. 16. 13:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Tekerj egy lehúzós cigit. Attól nem lesz jobb ha sajnáltatod magad.
2013. márc. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok, és énis elképzelem, hogy milyen lenne ha végre nekem is lenne valakim, és szerintem ez temészetes. Mindenkinek vannak álmai, hát nekünk ez :D

A külső tulajdonságaidon nagyon nem tudsz változtatni, aggy magadra ( jó ruhák, kellemes parfüm.. ) de ezek nem is lényegesek, a belső tulajdonságok miatt lesz valaki értékes ember és ez csak rajtad múlik!

:))

2013. márc. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is kb igy érzek,köztünk a külömbség annyi h. nekem külső és belső adotságaim rendben vannak,de mégsem akarok barátnőt,énsem értem magam ezért nemvárom el h. te ti megértsetek..:D
2013. márc. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Elég szánalmas,hogy neked nincs boldogságod,csakis akkor,ha valaki segít rajtad.

Én is egyedül vagyok,nekem is hiányzik a szerelem, DE nem elég ez a boldogsághoz,és egyedül is jól megvagyok.

2013. márc. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem, nem érzek így. ÉN egyedül is tudok boldog lenni, amúgy se kötöm a boldogságomat olyanhoz aki/ami saját tudattal és döntési lehetőséggel bír.
2013. márc. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!