Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek? (bővebben lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
előre le szeretném szögezni hogy a lányokhoz vonzódom! van olyan amikor ugyanazt amit elgondolok egy lánnyal,azt egy fiúval is (csak annyi különbséggel, hogy utána húzom a számat,meg elkezdek fújjogni xd) szerintetek ez miért lehet?:D ez baj? xd

2013. márc. 17. 20:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
aki érti kérem fordítsa le! köszönöm.
2013. márc. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bioszexualitás.
2013. márc. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%
nekem nem baj.. kur.vára leszarom, hogy mit fantáziálsz
2013. márc. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
mert őrült vagy?
2013. márc. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha a fiúkhoz és a lányokhoz is vonzódsz szexuálisan, akkor biszexuális vagy.


Én is el szoktam képzelni hogy mondjuk...Patiszont eszem, pedig utálom a patiszont... Na most akkor mi van? -.- Remélem érted.

2013. márc. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amit elképzel a csajokkal,azt elképzeli pasikkal is,hogy megbízonyosodjon róla,hogy még mindig nem meleg.
2013. márc. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nem hiszem,mert mondom egyáltalán nem vonzódok a fiúkhoz! xd de azért köszi
2013. márc. 17. 20:08

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!