Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a barátnőtökön kijön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátnőtökön kijön egy-két pattanás jobban szeretitek, ha elfedi sminkkel vagy nem zavar titeket és fő a természetesség?

Figyelt kérdés
2013. márc. 18. 08:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól függ milyenek.
2013. márc. 18. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Engem zavar a smink, jobban szeretem, ha természetes. Ha egy pattanást akar valaki elfedni, ahhoz több alapozó kell és ez feltűnőbb, mint maga a pattanás. Én nem szeretem ha látszik a smink, de megértem, hogy neki erre szüksége van, hogy ne legyen frusztrált. Persze kettesben nem örülök, ha akkor is sminkelni akar.
2013. márc. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Felőlem lehet az egész arca pattanásos... engem az ilyesmi nem zavar :)
2013. márc. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ha szeretem akkor felőlem nekem tőlem teljesen mindegy

ahogy ő érzi, ha akarja eltakarja ha nem akkor nem

ettől még nem fogom kevésbé szeretni:D

2013. márc. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A sminkkel csak tovább ront a helyzeten, előbb elmúlik, ha nem tesz rá egy kiló festéket...Láttam már pár nagyon pattanásos arcú lányt, akiken rengeteg alapozó volt, és sokkal röhejesebben néztek ki, amint amilyenek anélkül lettek volna.
2013. márc. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem zavar
2013. márc. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!