Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítás után mit csináltok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után mit csináltok a házi (szex) videóval?

Figyelt kérdés
Úgy helyes, hogy a fiú kitöröl mindenhonnan mindent?
2013. márc. 18. 13:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem csinálunk házi szex videót....
2013. márc. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Biztos hogy nem fogja, tök mind1 mi a helyes.
2013. márc. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Gondolom úgy lenne helyes, de úgyse fogja. Inkább egyezzetek meg, hogy nem mutatjátok meg másoknak.
2013. márc. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én anno csináltam a volt barátnőmmel, aki 25 volt, én meg 20. :D Megőriztem, de nem csinálok vele semmit. Sosem raknám fel netre. Ugyanis ez kettőnk dolga volt.
2013. márc. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem is van 1-2 gyöngyszem, de én sem raknám fel netre. Néha elmazsolázgatok rajtuk, de ennyi.
2013. márc. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Töltsd fel, majd posztold ki valamelyik kereskedelmi csatorna oldalára és HOPP máris celeb vagy!
2013. márc. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
én tuti megőrízném ... de lehet most csak azért mondom mert nagyon szerelmes vagyok
2013. márc. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
kipixelezném a fejemet és felnyomnám a netre, főleg ha a csaj megcsalt és ezért szakítottam vele!
2013. márc. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
* amúgy nincs házi szex videó. minek felvenni videóra, ha élőbe is játszadozhatunk.
2013. márc. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyire tartasz tőle, hogy netán visszalátod magatok. Nálunk a házi szexvideók élettartama úgy egy óra, utána töröljük. Az a tuti :)
2013. márc. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!