Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők/lányok miért nem veszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők/lányok miért nem veszik észre, hogy az átlagosabb pasikat kirekesztő viselkedésükkel vívják ki pont a nőgyűlöletet?

Figyelt kérdés
Ha azt is emberként kezelnék, aki valamiért nem tetszik nekik, akkor nem létezne a nőgyűlölet jelensége sem, és a feministákra sem lenne szükség, nem lenne sokkal jobb úgy?

2013. márc. 18. 16:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
De, igen, de eleg sok olyan van hogy a rondabb/ atlagosabb pasik nem ertik meg hogy nem akarok veluk lenni / kikezdeni veluk, es a lekoptatasbol sem ertenek, es nyomulnak folyton. Az ilyet hogy kezeljem normalisabb emberkent? Ha nem jonnek be, akkor miert nem lehet megerteni es annyiban hagyni, keresni mast? Ez olyan szanalmas.....
2013. márc. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha egy nő egy férfivel kirekesztően viselkedik, valószínűleg annyira nem rázza meg, ha utána az a férfi utálja, hiszen a kirekesztő viselkedés azért már célzás arra, hogy nem igényli annak a férfinak a társaságát, pláne nem a szeretetét.

Ha én valamikor egy férfivel nem voltam kedves (szerintem direkt bántó soha nem voltam, maximum akaratomon kívül), viszont sem vártam tőle kedvességet, de bántást sem: ha én mellőzök valakit, tegye azt ő is velem.


Természetesen mindenkit emberként kell kezelni, végtelenül bunkó dolog, ha valaki valakit a külseje, vagy bármi olyan tulajdonsága miatt nem vesz emberszámba, amiről nem tehet.


Viszont azt sem várhatjuk el senkitől, sem nőtől, sem férfitől, hogy olyat válasszon, akihez egyáltalán nem vonzódik, csak hogy nehogy sérüljön szegényke érzékeny lelki világa.

2013. márc. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

a nőgyűlölő pasik miért nem veszik észre, hogy a nőket nem futószalagon gyártják, és nem mindenki a "menőcsávókra" hajt? hjah kérem, akkor lehet hogy nem fullos plázacica csajuk lenne...

19/L, egy "átlagos" (értsd: nem kigyúrt sötét páwa) de imádnivaló baráttal :D

2013. márc. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

"a nőgyűlölő pasik miért nem veszik észre, hogy a nőket nem futószalagon gyártják, és nem mindenki a "menőcsávókra" hajt?"


Rengeteg átlagosabb lány ismerősöm is menőcsávókra hajtott és hajt! Igazából nem is találkoztam még olyan lánnyal, aki ne tőlük lenne elájulva...

2013. márc. 21. 13:45
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Hülyék az ismerőseid.. én pl. kifejezetten rosszul vagyok a nagyképű "ki-ha-én-nem" raj menőcsávóktól :D
2013. márc. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!