Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem mindig jön meg. Miért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem mindig jön meg. Miért?

Figyelt kérdés
Sziasztok!14 éves lány vagyok,12 évesen jött meg elösször.Egy ideig minden hónapba rendszeresen volt,de mostanában van hogy késik vagy hónapokig nincs semmi.Ez mitől lehet?Mielőtt a terhességre gondolnátok,még szűz vagyok. Kérlek normális válaszokat adjatok!

2013. márc. 19. 17:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez a te korodban még normális. Ne aggódj!

Én 21 vagyok, de előfordul még mindig, hogy két hónapot is kihagy.

2013. márc. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Talán valami hormonprobléma. El kéne menned orvoshoz.
2013. márc. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Normális válasz: kérdezd meg anyukádat, vagy egy orvost! De egyébként kamaszkorban van, hogy rendszertelen a vérzés, mindenesetre hosszú távon érdemes orvoshoz fordulni vele, hogy van-e valami probléma. Mi nem tudhatjuk, hogy mi a gond. (De ne rögtön a fogamzásgátló tabit fogadd el megoldásnak, ha az orvos majd vizsgálatok nélkül azt írja fel rá ;) )
2013. márc. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!