Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek tetszik Bartos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek tetszik Bartos CS István? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
2013. márc. 19. 17:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Szexi csavo...igazi "Jamesz Bond" en meg a legnagyobb nosteny csanitvanya vagyok ugy bizony da..kar h impotens csoro amugy dugnak vele...najo nem...de azert szorakoztato,vicces ember meg van is igazsag abban amit mond...kar h igy tonkrebaszta magat szegenyke komp akart lenni de nem komp lett :-( de azert akkoris o a bolcs egyetlen puszilgatnivalo bucimacifeju nagy Bartos XD
2013. máj. 24. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 WorfHadnagy ***** válasza:
100%
Nem mondom, hogy tetszik, de nincs bajom a kinézetével. Talán szimpatikusabb kinézetre, mint ezek a páwakötsögök. :-DA videóiban néha nagy igazságokra mutat rá, de a kutya nem foglalkozna szerencsétlennel, ha nem inna, káromkodna és mutatványozna mindenféle acetontartalmú "étellel-itallal". A mai világban senkit nem érdekelnek egy szegényember filozófiai gondolatai a politikáról.
2013. máj. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez nincs nemhez kötve a möster mindenkinek tetszik!!!
2013. jún. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
SZEXISTEN!! *-*
2013. júl. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Miért ne? Ha rendben meg van borotválkozva, nyiratkozva, egész jóképű. Ha meg a fejére húzza azt a fekete sapkáját, kimondottan az. Én nagyon kedvelem őt. Jó, a káromkodásait nem szeretem, de ez jórészt a betegségéből is adódik az ő esetében. Meg főleg az étrendjével nem vagyok igazán kibékülve, meg azzal, hogy keményen alkoholista. Úgy gondolom, jobb sorsra lenne érdemes. Nem szeretem az alkoholistákat általában, de őbenne van valami nem mindennapi. Igen, bevallottan leissza magát a sárga földig, de van benne intelligencia, sokszor az motoszkál az elmémben, hogy ő nem is az, akit látunk nap mint nap. Szinte hihetetlen. Azért tetszik az is, hogy ő fel merte magát így vállalni a nagyközönség előtt. Nem sok alkoholista van így, hogy megismertesse magát ennyi emberrel. A többségük, ha leissza magát, másra nincs is ereje, igénye, türelme, szó szerint örül, hogy él. Úgyhogy én nagyon kedvelem őt, ha - mint írtam - civilizált kinézete van, tetszik is. Tetszik a humora, a beszédhangja is. Semmi bajom vele igazából.
2018. márc. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!