Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szemüvegesek elvesztik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szemüvegesek elvesztik a varázsukat kontaklencsében?

Figyelt kérdés
2013. márc. 19. 17:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%
nem, mert már minden sarkon árulnak varázspálcát
2013. márc. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ja, Sámsonnak a hajában volt az ereje, Thornak a pörölyében, Gandalfnak a botjában, a szemüvegeseknek meg a szemüvegükben.
2013. márc. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
55%
Ezt a kérdést nem igazán értem.
2013. márc. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 betlindis ***** válasza:
67%
én pl sokkal jobban nézek ki kontaktlencsével, mint szemüvegben, pedig keret nélküli egészen minimális szemüvegem van csak.
2013. márc. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
22 f nekem pont fordítva van, nekem nem álltából a szemüveg de kiskoromban aranyos volt de után nyűg lett ..
2013. márc. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy van e varázsom szemüvegben mert akkor se érdekeltem a lányokat mikor szemüveget hordtam és most se hogy kontaktlencsét használok.

22f

2013. márc. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem attól senki nem lesz se szebb,se csúnyább,ha szemüveges...
2013. márc. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
44%

Előfordulhat... egyénfüggő. Sokaknak olyan merev, élettelen lesz a tekintetük a kontaktlencsétől, én ezt sokakon látom, akik azt hordanak.


Én szemüveg-párti vagyok, mert aki számít, az úgyis sokszor lát szemüveg nélkül. :)

2013. márc. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
én szemüveges vagyok, és ahányszor véletlenül meglátom magam nélküle, mindig megállapítom, hogy nélküle eléggé jellegtelen az arcom. gondolkoztam szemműtéten, de biztos vagyok benne, ha meg is csináltatnám, akkor is hordanék'0'-ás lenycsével
2013. márc. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Alea19 ***** válasza:
én pont fordítva gondolom :) akármilyen keretet próbáltam, szerintem sokkal jobban nézek ki szemüveg nélkül. Csak sajnos nem mindenki engedheti meg magának a lencséket :\ :)
2013. márc. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!