Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány, aki tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, aki tetszik nekem, és úgy tudom, hogy én is neki. Már randira hívtam, de elutasított. Ő kicsit dagi. Nem tudom, mi baja. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

A suliban piszkálni szokták az alakja,testsúlya miatt,és amikor én megvédem,ő csak elmorog egy "kössz"-t és dühösen továbbmegy.Nekem tényleg nagyon tetszik,és már ezt tudja pár fiú haverom,de ők csak nevettek rajtam.Nem értem,mi a baj,ha tetszik egy ilyen lány.Ő nagyon kedves és szép!Csak dgi,de ez engem nem zavar.Amióta randira hívtam (de elutasított),a barátnője is azt mondja,hogy fogyózik.Próbálkozzak újra,kérdezzem meg megint,hogy randizna-e velem?


16/F



2013. márc. 19. 17:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
kérdezd meg újra, mit veszíthetsz?
2013. márc. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, de nagyon édesen. Szerintem lehet azt hiszi, hogy át akarod bszni.

Kérdezz rá, hogy adna-e egy esélyt, ha nemet mond, mondd ezt neki: "nyugodtan megmondhatod ha nem tetszek, és nem koslatok többet utánad!"

2013. márc. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 betlindis ***** válasza:
86%

először is: SOHA TÖBBET ne használd rá azt a szót, hogy DAGI! ez k.rvára sértő ám, még akkor is, ha nem annak szánod. van egy kis súlyfeleslege, hát istenem, előfordul, de ezt se mondd neki többet. persze, hogy fogyózik, minden "dagi" szeretne vékony lenni, még akkor is, ha tagadja.

lehet, hogy azért nem akar veled járni, meg senkivel se, mert gátlásos emiatt, és akkor jót fog neki tenni, ha lefogy egy kicsit. mindenesetre ha jót akarsz neki, a fogyózásról ne beszéld le, mert sose fogja magát a bőrében jól érezni, ha zavarja a súlya.

szerintem legyél kicsit türelmes, ne nyomulj nagyon, de próbáld meg később újra. talán várj 1-2 hetet, hátha addigra fogy pár kilót és jobb kedve lesz.

2013. márc. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%

Szerintem is csak azt hiszi, hogy csak átverni akarod vagy csak szívatni mondjuk fogadásból. Mondd el neki őszintén hogy nagyon tetszik neked és nincs semmi hátsó szándékod. Az ilyen lányoknak nincs önbizalmuk, nem hiszik el, hogy valakinek igazán tetszhetnek.. hidd el nekem, én is ilyen vagyok :).. mármint. van rajtam is néhány plusz kiló :)


Hajrá ! Légy ügyes és ha kell, türelmes.


17/L

2013. márc. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! :)
2013. márc. 19. 18:15
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg tényleg nem tudja elhinni, hogy tetszel neki. Mi lenne, ha nem rögtön randira hívnád, csak barátkoznál vele, kedveskednél neki, a közelében lennél?
2013. márc. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Jóban vagyunk,szoktunk beszélni is,de általában nem igazán szól bármit is,vagy elmegy,vagy azt mondja,hogy dolga van.
2013. márc. 19. 18:43
 8/12 anonim válasza:
2013. márc. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Utolsónak:Mi ez?
2013. márc. 21. 07:17
 10/12 anonim válasza:
100%
Az utolsó válaszolo azt akarja küldeni, hogy az a lány szeret téged. Én az elöbb válaszoltam meg neki, hogy te szereted meg minden. és azt irta, hogy ő is szeret téged! :)
2013. márc. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!