Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj lehet ismerkedésnél, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj lehet ismerkedésnél, ha kiderül, hogy ilyen zenéket szeretek? 16L

2013. márc. 19. 19:01
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
keress olyan fiút aki szintén szereti őket, vagy nem érdekli miket hallgatsz
2013. márc. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Akit zavar,az nem hozzád való,ilyen egyszerű.
2013. márc. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:

Amúgy meg én is szeretem ezeket,de sok másikat is,mint a disturbed,slipknot,sístem of a down stb.

2. voltam megint.

2013. márc. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Baj?

Végre valaki nem azt mondaná,hogy one direction,vagy justin bieber.

2013. márc. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Nem baj
2013. márc. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

engem nem zavarna, szoktam én is ilyeneket hallgatni, de ha más lenne az ízlésem, akkor sem zavarna :)


24/F

2013. márc. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Te lány, majdnem idegzsábát kaptam, mikor megláttam a kérdést mert azt hittem valami JB vagy Sp-t linkelsz. Huh...
2013. márc. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Szerintem nem ez alapján fog összejönni veled egy srác.:D

Sokkal fontosabb a külső megjelenés és a belső.

2013. márc. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
De reménykedtem, hogy ne 1D legyen :D
2013. márc. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Szerintem nem. Vannak olyanok akiket nem érdekli miket hallgatsz, vannak olyanok akiknek meg az ilyen jellegű zenék jönnek be.

Nekem bejön ez a banda egyébként, és hallgatok is ilyenféle számokat rengeteg előadótól, egyébként. Persze már minden evő vagyok meghallgatom én a discotól kezdve a pop-ig mindent kivéve az ocsmányságokat, mint justin biber és társai, azoktól elkap a hányinger.

Ha az én barátnőm hallgatná ezeket a zenéket akkor az csak plusz pont lenne nálam, de egyébként nem a zenei ízlése miatt fogom megválogatni hogy kivel járok és kivel nem. Barátnőm teljesen más jellegű zenéket hallgat és ez engem nem zavar. Szóval emiatt ne idegeskedj.

2013. márc. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!